Усунення захаращеності сходового майданчика шляхом направлення скарги

Живу на першому поверсі. Вхід в під'їзд і в квартиру прямий: з одного боку зовнішня стіна моєї квартири, в з іншого сходи, під якою на весь проліт розташоване опалювальна система (т.зв. по ГК санітарно-технічне обладнання). Природно, опалювати і під'їзд і стіну моєї квартири. Сусіди з верхнього четвертого поверху це місце під сходами зайняли: загородили його гратами, провели під сходами світло, складують туди велосипед, коляски, мішки і т.д., загородивши опалювальні батареіі.Такое самоуправство суперечить і Цивільним кодексом, і Житловому кодексу, і з постановою арбітражного суду про обмеження подібних місць спільної часткової власності в багатоквартирному будинку. В результаті стіна моєї квартири ще більш стала сирої, мокрої, в мороз покривається інеєм. На мої звернення в керуючу компанію усно відповіли: "Все це вам не заважає, коляски, велосипед - не перешкоджають опалення. Ваші сусіди отримали згоду сусідів."
Так, але мене ніхто не повідомляв, згоди мого НЕ спрашівал.хотя все це зведення тепер у мене під носом і безпосередньо посилює умови мого проживання. Сусіди, що дали згоду - з верхніх поверхів, яким все одно, і невідомо чи мають право давати згоду, тому що не знаю власники вони житла. Що мені робити в такій ситуації? Хто може мені вирішити це вопрос7

Відповідь юриста:

Здрастуйте, направте в керуючу компанію або в ЖКГ скаргу, яку засновуйте на Додатку до Наказу МНС РФ від 18062003 №313 зареєстроване в Мін'юсті РФ 27062003 під номером 4838 яке містить Правила Пожежної Безпеки (ППБ 01-03), що діють на території Російської Федерації.

Пункт 40 цього додатка вказує: «забороняється влаштовувати у сходових клітках і поверхових коридорах комори (комірки), а також зберігати під сходовими маршами і на сходових майданчиках речі, меблі та інші горючі матеріали».
Якщо цей захід не принесе результатів - ви маєте право захистити свої права в судовому порядку.

Ви можете записатися на консультацію до нашого юриста, який допоможе вам розібратися в ситуації, що склалася і скласти будь-який документ, в тому числі і скаргу.

 

Додаткові матеріали:

 • Як вплинути на сусідів, які вже два роки проводять ремонт і порушують тишу ...
 • Чи може наймач квартири здавати кімнати за договором суборенди?
 • Як змусити управляючу компанію усунути протікання в даху будинку?
 • Сусід змусив весь загальний хол своїми речами: що робити?
 • Чи дозволено куріння на сходових майданчиках багатоквартирних будинків?

 • Постав своє питання прямо зараз та отримай відповідь юриста по телефону Безкоштовно!

  Ваше ім'я *
  Телефон *


  Ваш регіон *


  Ваше питання *


  24 години онлайн. Постав своє питання прямо зараз Безкоштовно!

  Центр Правової Допомоги © 24Laws.com.ua

   

  Харків, Київ, Дніпропетровськ