Оскаржити відмову роботодавця в наданні чергової відпустки

. Я прийнятий на роботу 13111980 року. При складанні графіків відпусток, датою обчислення для відпустки прийнята дата надходження на роботу. У 2011 році я відпустку відгуляв в червні місяці. При складання графіка відпусток на 2012 рік я запланував відпустку на липень місяць, роботодавець хоче надавати відпустки за принципом, скільки заробив за обліковий період, стільки днів буде відпустку (наприклад, 5дней, 13дней, 22дня і т. Д.). Ці дні беруться з розрахунку місяць-2дня. В даний час без моєї згоди складено графік відпусток, де моя відпустка розділили на 2 частини по 14 днів. Роботодавець сповістив, що відпустка в борг давати не буде. Якщо береться дата прийому на роботу, то працівник матиме право гуляти 28 днів тільки в зимовий період. До цього я підписував угоду про те, що в разі звільнення я зобов'язуюся повернути видані гроші за відпустку.
Питання: Чи має право роботодавець ділити відпустку без моєї згоди. Чи має право роботодавець скорочувати відпустку, і як це питання можна вирішити в правовому порядку.

Відповідь юриста:

Здрастуйте, чергову відпустку повинен надаватися ЩОРОКУ, тобто незалежно від того, відпрацьований робочий рік повністю чи ні. Відмова в наданні відпустки неправомірне. Згідно ст. 122 ТК РФ: відпустка за другий і наступні роки роботи може надаватися в БУДЬ-ЯКИЙ час робочого року відповідно до черговості щорічних оплачуваних відпусток, встановлених у даного роботодавця.
Ви можете записатися на консультацію до нашого юриста, який допоможе вам розібратися в ситуації, що склалася і допомогти оскаржити відмову в наданні чергової відпустки.

 

Додаткові матеріали:

 • Надання щорічної відпустки перед декретною відпусткою.
 • Якими нормами регулюється нарахування щорічної чергової відпустки?
 • Надання чергової відпустки перед декретною авансом
 • Надання чергової відпустки перед декретною авансом
 • Відмова роботодавця надати відпустку в літні місяці

 • Постав своє питання прямо зараз та отримай відповідь юриста по телефону Безкоштовно!

  Ваше ім'я *
  Телефон *


  Ваш регіон *


  Ваше питання *


  24 години онлайн. Постав своє питання прямо зараз Безкоштовно!

  Центр Правової Допомоги © 24Laws.com.ua

   

  Харків, Київ, Дніпропетровськ