Вирішення питання про виплату одноразової допомоги при отриманні військової травми

Добрий день. Мій чоловік проходив службу в Органах Внутрішніх Справ з 1995р по 1999р. інспектором дорожньо-патрульної служби. У 1997р при виконанні службового обов'язку отримав травму середньої тяжкості (військову), має державну нагороду.
1. Отримав травму при виконанні. (1998р)
2. Травму визнали військової. ВВК
3. Травма середньої тяжкості.
4. Ступінь обмеження 4.
5. Відбулася втрата працездатності в ДАІ. У зв'язку, з чим визнано непридатним для служби в ДАІ.
У 1999р звільнився за станом здоров'я (від отриманої раніше травми). При звільненні, за порадою інспектора відділу кадрів від ВВК відмовився, тому компенсації не отримав. Пішло кілька років і ми з чоловіком зрозуміли, чому йому (чоловікові) радили відмовитися від ВВК, це ж великі гроші і їх ніхто не хотів виплачувати. Через три роки мій чоловік, звернувся в ОВС для розгляду питання про компенсаційну виплату за отриману травму, але його заява не прийняли і відмовилися реєструвати. У 2007р він знову підняв це питання і звернувся із заявою в ОВС (де проходив службу), заяву знову не прийняли, мотивуючи тим, що час минув, не добившись результатів, написав заяву в ГУВС області. Дана заява розглянули, провели ВВК, дали висновок - травму вважати військової, звільнений за станом здоров'я. А в компенсаційної виплати (належної за законом про військову службу) чоловікові відмовили, мотивуючи це тим, що страхова компанія, яка діяла в роки служби чоловіка ліквідована. Що нам робити? Невже за отриману травму, яка позначилася на все життя вручили медаль за підписом президента і все? Адже виплати за травму, отриману під час виконання, ніхто не відміняв і позовної термін на дані виплати не поширюється. Закон РФ «Про міліцію»; Федеральний Закон від 28 березня 1998 № 52-ФЗ; Якщо є вихід, підкажіть. Заздалегідь дякую за відповідь (допомога).

Відповідь юриста:

Здрастуйте, для вирішення питання про виплату одноразової допомоги при отриманні військової травми ваш чоловік має право звернутися до суду. У наших юристів є позитивна практика у справах даної категорії - ми чекаємо вас з усіма документами на очній консультації.

 

Додаткові матеріали:

 • Звільнення з військової служби батька, що має дитину - інваліда
 • Як захистити свої права при отриманні виробничої травми, не втративши робот ...
 • Що робити, якщо співробітники прокуратури діють у розгляді заяви?
 • Чи може позивач стягнути 1000000 рублів в якості моральної шкоди?
 • Чи може військовослужбовець, звільнений за станом здоров'я, претендувати н ...

 • Постав своє питання прямо зараз та отримай відповідь юриста по телефону Безкоштовно!

  Ваше ім'я *
  Телефон *


  Ваш регіон *


  Ваше питання *


  24 години онлайн. Постав своє питання прямо зараз Безкоштовно!

  Центр Правової Допомоги © 24Laws.com.ua

   

  Харків, Київ, Дніпропетровськ