Звернення до податкової інспекції із заявою про надання відомостей з ЕГРІП

Купила ванну, кутову, вартістю 33000 рублів в ТЦ "". Продавець ІП "К. У момент установки зрозуміли, що кут, який повинен примикати до стіни не має 90 градуссов, тобто вона не встає щільно в кут. Більше того, якщо її по рівню поставити, то в кутку вода накопичується приблизно 1 см, а то й за рівнем, то вода на підлогу потече. Я їх запросила, сказали, що це ми дурні, плитку криво поклали і т.д. Я їм фото в магазин привозила, претензію писала. на що мені до відповів, що провів експертизу, сам продав, сам, експерт, надіслали на електронку папір ні про що без підпису, що ванна відповідає всім стандартам якості, і гроші не повернуть, ванну не заберуть. Але вона крива !!! Це видно навіть дитині. Я їм кажу, що до цього виробу потрібна прибиральниця, все тече з усіх боків, я тру 2 рази вранці і ввечері, боюся вниз затопити, у нас там дит.сад. всі без результату. Скажіть, будь ласка, як можна запросити незалежну експертизу? Є-є шанси при подачі в суд, виграти його. Я через скандал добила адресу цього підприємства, вони його скравалі, тепер знаю куди писати, але є-ли такою ІП К - ось в чому питання.

Відповідь юриста:

Здрастуйте, для того щоб дізнатися адресу індивідуального підприємця необхідно звернутися до податкової інспекції із заявою про надання відомостей з ЕГРІП (єдиного державного реєстру індивідуальних підприємців).
Для проведення незалежної експертизи ви можете звернутися в будь-яку компанію, що займається цією діяльністю. Після проведення експертизи вимагайте у продавця відшкодування витрат на неї. Якщо продавець не погодиться повернути кошти за товар і відшкодувати витрати на експертизу - ви маєте право звернутися до суду. До того ж ви маєте право вимагати неустойку за невиконання вимог покупця, згідно ЗоЗПП.

 

Додаткові матеріали:

 • Чи можна стягнути зі страхової компанії вартість незалежної експертизи?
 • Як повернути продавцеві неякісну взуття і отримати гроші назад?
 • Проведення незалежної експертизи якості товару за рахунок покупця
 • Протиріччя незалежної експертизи експертного висновку продавця
 • Протиріччя незалежної експертизи експертного висновку продавця

 • Постав своє питання прямо зараз та отримай відповідь юриста по телефону Безкоштовно!

  Ваше ім'я *
  Телефон *


  Ваш регіон *


  Ваше питання *


  24 години онлайн. Постав своє питання прямо зараз Безкоштовно!

  Центр Правової Допомоги © 24Laws.com.ua

   

  Харків, Київ, Дніпропетровськ