Позовна заява про визнання таким, що втратив право користування

Добридень! Виникла конфліктна ситуація зі старшим сином Ч Олександром Олеговичем. З 22091996 року і по теперішній час він проживає у дружини. В даний момент, він вимагає, що має право під час нашої відсутності прийти зайняти будь-яку кімнату на свій розсуд. Незважаючи на те, що за даною адресою проживаю Я, дочка Ч Людмила Олегівна і молодший син Ч Владислав Олегович. Він не тільки хоче зайняти приміщення, а зробити ремонт в зимовий час! Що не є для нас прийнятним, оскільки у сина бронхіальна астма а у мене друга група інвалідності (загальні захворювання)! Звернулися із заявою до дільничного з приводу цієї ситуації! Він спілкувався з Ч Олександром Олеговичем, з заявником він не спілкувався досі! Ситуація складна! Протягом
15 років Я як наймач житлового приміщення справно платила за комунальні послуги! Ч Олександр Олегович жодного разу за ці роки не платив і не цікавився! З 2009 року з серпня місяця ми платили за одну дитину, а вересня цього року платимо за другого! Ситуація полягає в наступному, він має право тут перебувати, але фактично він проживає там! Погоджувати, хто і де буде жити він не бажає! Хоче отримати ключі від дверей, хоча є ключ від домофона! І приходити, з його слів, коли захоче! І найголовніше, якщо не встигнемо зробити, обіцяє зрізати замки: одну загальну двері і нашу, під час нашої відсутності! І врізати свої замки! Наскільки Я знаю, по житловому кодексу він не має право без згоди сторін займати будь-яке з приміщень і викидати речі, про що він обіцяв! З повагою Любов Петрівна!

Відповідь юриста:

Привіт, Любов Петрівна. Дійсно, відповідно до ЖК РФ, у вашого сина є право проживання в даному муніципальному житлі, якщо він зареєстрований в ньому і ви не маєте права перешкоджати йому в цьому. Якщо ваш син постійно проживає в іншому місці - збирайте докази і направляйте до суду позов про визнання таким, що втратив право користування. До того ж ви маєте право стягнути з сина в судовому порядку його частина комунальних платежів. Якщо син буде проживати в квартирі - в судовому порядку можна розділити рахунки і визначити порядок користування цим приміщенням. Запишіться на консультацію до нашого юриста, і ми відповімо на всі ваші запитання після уточнення всіх нюансів справи.

 

Додаткові матеріали:

 • Позовна заява про визнання таким, що втратив право користування квартирою
 • Позовна заява про визнання такими, що втратили право користування
 • Позов про визнання таким, що втратив право користування кімнатою в квартирі
 • Як зняти з реєстраційного обліку громадянина, якщо останній не проживає в к ...
 • Визнання наймача таким, що втратив право користування житловим приміщенням

 • Постав своє питання прямо зараз та отримай відповідь юриста по телефону Безкоштовно!

  Ваше ім'я *
  Телефон *


  Ваш регіон *


  Ваше питання *


  24 години онлайн. Постав своє питання прямо зараз Безкоштовно!

  Центр Правової Допомоги © 24Laws.com.ua

   

  Харків, Київ, Дніпропетровськ