Напрямок позовної заяви за місцем розташування відповідача

Добридень! Купила тур до Єгипту з медичною страховкою категорія А. На 3 день перебування в Єгипті почалося маткова кровотеча. Відразу зателефонувала за тел вказаною в страховці, повідомивши що у мене кровотеча. Оператор попросив почекати до 9 ранку повідомивши що виклик буде коштувати 30 $ - я погодилася. О 10 ранку я знову позвоніла- оператор сказав що вам зателефонують. Я подзвонила в Москву в турагенство повідомила що случілось.Позвоніл оператор СК - повідомив що у мене позаматкова вагітність і це не страховий випадок і запитав скільки є у мене грошей. Я запитала чи є у нього медичну освіту - він сказав немає.А повідомила що я це не так, мені 47 років. Я зажадала терміново викликати лікаря, повідомила що мені погано у мене кровотеча - отримала відмову. Через годину зателефонував представник туроператора в Єгипті. Я повідомила що у мене кровотеча. Представник турагенстава подзвонила в СК де їй відмовили у виклику лікаря. Представник турагенстава на моє прохання стала шукати квитки в Москву на найближчий рейс. Пізніше подзвонив представник СК і поцікавився як я себе почуваю - я повідомила що мені потрібен терміново лікар, мені погано у мене кровотеча. Я направила в головний офіс в Москві заяву з проханням посприяти - відповіді не послідувало. Родичі в Москві дзвонили більше 10 разів на офіс - перемикали з відділу на відділ - потім просто стали кидати трубки. Увечері цього дня я і мій чоловік купили квитки і полетіли в Москву найближчим рейсом. Прилетівши в Москву звернулася в лікарню. Від госпіталізації відмовилася під розписку. Довідку взяла. Написала заяву в СК доклала квитки, рахунок на таксі до аеропорту. Довідку з лікарні. Виписку з готелю. Ваучер на готель. З проханням відшкодувати завдані збитки. Минуло 34 дні СК не заводить справу з виплати - обіцяє завести справу 6 грудня. Подала позов. заяву мировому судді - суддя повернула позовну заяву з посиланням про непідсудність відповідача територіально. Я в заяву не написала про Закон прав споживача.
Якщо я знову це ж заяву подам, пославшись на Закон про права споживача візьмуть у мене позовну заяву або відмовлять пославшись на вторинність?
Чи правильно звинувачувати СК в порушенні ст 124 і 125 КК РФ ненадання медичної допомоги, залишення в небезпеці? Спасибі Ірина.

Відповідь юриста:

Доброго дня, Ірино. Вам просто необхідно направити позовну заяву за місцем розташування відповідача. Якщо ваша заява про захист прав споживача, то ви звільняєтесь від сплати державного мита. Якщо вам необхідна допомога в складанні позову або в проведенні правового аналізу вже складеного документа - запишіться на очну консультацію, так як дана послуга є платною.

 

Додаткові матеріали:

 • Допомога в складанні позовної заяви про стягнення зарплати
 • Чи правомірно звільнення матері дитини-інваліда за прогул?
 • Як скласти позовну заяву щодо захисту прав споживача?
 • Захист прав споживача стосовно служби таксі в судовому порядку
 • Повернення грошей за авіаквитки після неодноразового перенесення рейсу

 • Постав своє питання прямо зараз та отримай відповідь юриста по телефону Безкоштовно!

  Ваше ім'я *
  Телефон *


  Ваш регіон *


  Ваше питання *


  24 години онлайн. Постав своє питання прямо зараз Безкоштовно!

  Центр Правової Допомоги © 24Laws.com.ua

   

  Харків, Київ, Дніпропетровськ