Надання пільг дитині для отримання спеціального взуття

Добридень! Ортопед поставив діагноз плосковальгусной стопи дитині 25 років і призначив носіння ортопедичного взуття. З наказу Мінсоцобеспеченія РРФСР від 15 лютого 1991 N 35
"Про затвердження інструкції" Про порядок забезпечення населення протезно-ортопедичними виробами, засобами пересування та засобами, що полегшують життя інвалідів "дізналася, що дітям до 16 років призначається 2 пари на рік безкоштовно. Але на ділі отримати дану взуття практично не реально: то у них немає фінансування, то немає розмірів і можна виготовити в Коломиї, але чекати 2 місяці. Питання: 1) чи можу я самостійно купити необхідну взуття і отримати компенсацію її вартості, надавши всі необхідні документи і чеки, тому що взуття необхідна зараз. 2 ) На якій підставі в соціальних справ крім укладення від ЛПУ і довідки з місця реєстрації дитини вимагають надати довідки 2 ПДФО ??? (і кажуть, якщо у вас дохід більше 2кратного хв. прожиткового мінімуму, то вам не положено! Але ж в Інструкції чітко сказано дітям до 16 років, про малозабезпечених там мова не йде!) Якщо можна, дайте посилання на нормативно-провавие акти. Дуже буду вдячна!


Відповідь юриста:

Здрастуйте, зазначені вами пільги дійсні для дітей-інвалідів до 18 років. Ви не вказуєте - чи є ваша дитина інвалідом? Наданої вами інформації недостатньо для кваліфікованого ради в ситуації, що склалася, ви можете записатися на консультацію до нашого юриста, який допоможе вам розібратися в ситуації, що склалася після ознайомлення з усіма документами, що мають безпосереднє відношення до справи.

 

Додаткові матеріали:

 • Чи можна повернути продавцеві промоклий від дощу взуття і зажадати повернен ...
 • Як повернути продавцеві неякісну взуття і отримати гроші назад?
 • Відшкодування вартості технічних засобів реабілітації та послуги
 • Як оскаржити дії співробітників Пенсійного Фонду в суді
 • Необхідність проведення профілактики нової пари взуття

 • Постав своє питання прямо зараз та отримай відповідь юриста по телефону Безкоштовно!

  Ваше ім'я *
  Телефон *


  Ваш регіон *


  Ваше питання *


  24 години онлайн. Постав своє питання прямо зараз Безкоштовно!

  Центр Правової Допомоги © 24Laws.com.ua

   

  Харків, Київ, Дніпропетровськ