Оскарження рішення медико-соціальної комісії в судовому порядку
Привіт
Відповідно до п.1 ст. 254 ЦПК РФ: «Громадянин вправі оскаржити в суді рішення, дія (бездіяльність)
- Органу державно влади,
- Органу місцевого самоврядування,
- Посадової особи,
- Державного або муніципального службовця.
Цим перелік вичерпується. Питання:
«У якому порядку повинен розглядати суд дії комісії з профзаболеваниям державного медичного закладу (у порядку, гл. 25 ЦПК РФ або в іншому), якщо я заявлю вимога« про визнання дій комісії з профзаболеваниям цієї установи неправомірними »? До перших двох органам комісію з профзаболеваниям при всьому бажанні ніяк віднести не можна, а два останніх - фізичні особи.
Головою цієї комісії є перший зам.генерального директора клініки. Але, звертаю Вашу увагу, я прошу визнати неправомірними дії саме комісії в цілому, тобто її колективні дії, а не особисті дії її голови - першого Зам.ген.директора, який одноосібно не діяв і ніякого самостійного рішення не приймав. У зв'язку з цим виникає ще два питання:
1. Кого відповідно до закону слід вважати посадовою особою, а кого державним службовцям?
2. Де знайти перелік цих осіб?
З вдячністю і повагою.
Відповідь юриста:
Привіт, порядок оскарження рішень бюро МСЕ міст і районів, головного бюро МСЕ суб'єктів Федерації, Федерального бюро МСЕ регулюється постановою Уряду РФ № 95 від 20.02.2006 «Про порядок і умови визнання особи інвалідом».
Оскарження рішень МСЕ в судовому порядку в РФ стало можливим з 1995 року, коли був прийнятий Федеральний закон «Про соціальний захист інвалідів у Російської Федерації» і ЛТЕК була реформована в Державну службу МСЕ.
Додаткові матеріали:
Оскарження відмови у наданні звання "ветеран праці"Скарга в адміністративній справіАдміністративне оскарженняВизнання відмови в дачі згоди на обмін недійснимВизнання нечинною нормативного акта