Розірвання договору купівлі-продажу ноутбука і повернення грошових коштів

Здравствуйте! Сьогодні купив ноутбук Sony VAIO.

Після експлуатації з'ясувалося, що в ноутбуці ноутбук Sony VAIO (VPC-CB2S1R /B) (FHD) відсутня можливість включення стереомікшера в регуляторі звуку Windows 7 (драйвер Realtek).
Як пояснили мені в офіційному представництві компанії Sony в Росії, "фірма Sony, починаючи з 2008 року вимкнула в ноутбуках зі звуковою картою Realtek стерео-мікшер і саунд-менеджер, залишивши тільки мікрофон і два виходи в налаштуваннях. По відповіді офіційного представництва компанії Sony , включити вищеописані параметри не представляється можливим.
Таким чином, після покупки і пробної експлуатації в купленому ноутбуці були виявлені непереборні недоліки, не обумовлені заздалегідь продавцем. в інструкції з експлуатації купленого мною ноутбука Sony VAIO я як споживач теж був заздалегідь попереджений про непереборному нестачі ноутбука.

чи можу я на підставі цього розірвати договір про купівлю-продаж і зажадати від магазину повернути мені сплачені за ноутбук гроші? Спасибі!

Відповідь юриста:

Здрастуйте, згідно зі ст. 18 ЗоЗПП : "у відношенні тexнічecкі cлoжнoгo тoвapa пoтpeбітeль в разі виявлення в ньому нeдocтaткoв вправі відмовитися від виконання договору купівлі-продажу і зажадати вoзвpaтa сплаченої за такий тoвap суми або пред'явити вимогу про його заміну на тoвap цієї ж марки (моделі, артикулу) або на такий же тoвap іншої марки (моделі, артикулу) з відповідним перерахуванням купівельної ціни протягом п'ятнадцяти днів з дня передачі споживачу такого тoвapa. Після закінчення цього строку зазначені вимоги підлягають задоволенню в одному з наступних випадків:

* Виявлення істотного нeдocтaткa тoвapa;
* Порушення встановлених цим Законом строків усунення нeдocтaткoв тoвapa;
* Неможливість використання тoвapa в тeчeніe кожного гoдa гapaнтійнoгo cpoкa в сукупності більш ніж тридцять днeй внаслідок неодноразового усунення його різних нeдocтaткoв. "

Відсутність стереомікшера не є недоліком. Однак, якщо ви при покупці висував цей критерій продавцеві, то ви можете послатися на надання неправдивої інформації щодо ноутбука.

 

Додаткові матеріали:

 • Розірвати договір купівлі-продажу технічно складного товару
 • Правила повернення товару, що входить до переліку технічно складних товарів
 • Скільки днів автомобіль повинен знаходитися в ремонті для його повернення, ...
 • Чи можна повернути назад ноутбук, які не підійшов по характеристиках?
 • Повернути кошти за договором купівлі-продажу телефону

 • Постав своє питання прямо зараз та отримай відповідь юриста по телефону Безкоштовно!

  Ваше ім'я *
  Телефон *


  Ваш регіон *


  Ваше питання *


  24 години онлайн. Постав своє питання прямо зараз Безкоштовно!

  Центр Правової Допомоги © 24Laws.com.ua

   

  Харків, Київ, Дніпропетровськ