Чи можна пред'явити претензії щодо якості ремонту підряднику-фізичній особі, якщо акт здачі робіт був підписаний родичем замовника.

Чи можу я пред'являти претензії щодо якості ремонту фізичній особі, з яким у мене був складений договір після підписання акту здачі робіт, в якому говориться, що сторони претензій один до одного не мають? Ремонт приймала не я, а моя мама (я була відсутня вдома) та акт здачі роботи підписувала теж вона (в договорі еданних немає, тільки мої). Також в договорі прописані пункти, що Підрядник зобов'язується: забезпечити якість виконання робіт відповідно до вимог СПіПов і за свій счт усунути дефекти ремонту та оздоблення, що виникли з вини Підрядника та проявилися протягом року після завершення робіт.


Ольга

Відповідь юриста:

Здравствуйте, Ольга. Якщо за договором замовником є Ви і ваша мати не є вашим законним представником, наприклад за дорученням, то акт здачі робіт просто є недійсним, унаслідок підписання його неуповноваженою особою. До того ж у договорі чітко прописана обов'язок підрядника усунути дефекти ремонту та оздоблення. Сміливо звертайтеся до підрядчика з претензією. Наші співробітники допоможуть вам оформити цей документ в належному вини і якщо він не здобуде належного ефекту - представлять ваші інтереси в суді.

 

Додаткові матеріали:

 • Наслідки прострочення виконавцем терміну доставки за договором купівлі-прод ...
 • Як скласти претензію з муніципального контрактом з урахуванням неустойки?
 • Як примусити підрядника продовжити будівництво і отримати неустойку за прос ...
 • Як повернути передоплату за договором підряду, якщо роботи ще не почалися?
 • Складання позовної заяви про стягнення боргу в Арбітражний суд

 • Постав своє питання прямо зараз та отримай відповідь юриста по телефону Безкоштовно!

  Ваше ім'я *
  Телефон *


  Ваш регіон *


  Ваше питання *


  24 години онлайн. Постав своє питання прямо зараз Безкоштовно!

  Центр Правової Допомоги © 24Laws.com.ua

   

  Харків, Київ, Дніпропетровськ