Чи можуть батьки виписати дітей з своєю житлової площі, примусово.

у мене 100% частка собств. на 3к.кв. Прописані я син 38л. онук 2г. у них тільки право прописки, тюк кв. була приват. колишнім господарем. Син перешкоджає завзято моєму бажанню розселитися на 2 альтернативи. Я не можу продати при його опорі вголос і погрозах. Як мені виписати їх в г.Балаково за місцем прописки матері дитини та дружини сина тое проживає в мене. Продати кв. і віддати їм половину вартості на придбання свого житла?. Снами живе і теща сина. Комм. послуги оплачую я зі своєї пенсії вони мене примусили до цього. У міліції 2 заяви ---------------------------------------------- -----------


Сусанна

Відповідь юриста:

Привіт, Сусанна. Примусово виписати вашого сина з квартири або обмежити природні потреби в користуванні житлом неможливо, так як, він є членом вашої родини. У відповідності зі ст. 31 Житлового кодексу, членами сім'ї визнаються проживають разом з власником: чоловік, батьки та діти, незалежно від віку (навіть після повноліття).
Згідно з ч. 2 ст. 31 Житлового кодексу члени сім'ї мають повне право користування жилим приміщенням нарівні з його власником, якщо інше не встановлено спеціальним угодою сторін.
Ви можете, змусить вашого сина оплачувати комунальні послуги. Для цього Вам необхідно звернутися до суду з позовною заявою про поділ оплати по комунальних платежах, а також ви можете звернутися із заявою в РЕУ про поділ оплати по комунальних платежах.
Команда наших професійних юристів, допоможе Вам у вирішення сімейних негараздів.

 

Додаткові матеріали:

 • Чи можна виписати колишнього чоловіка з муніципальної квартири примусово?
 • Чи потрібен дозвіл всіх власників квартири для прописки дружини сина?
 • Як розділити оплату по комунальних платежах в муніципальній квартирі?
 • Як правильно приватизувати квартиру перед її продажем?
 • Право користування житловим приміщенням

 • Постав своє питання прямо зараз та отримай відповідь юриста по телефону Безкоштовно!

  Ваше ім'я *
  Телефон *


  Ваш регіон *


  Ваше питання *


  24 години онлайн. Постав своє питання прямо зараз Безкоштовно!

  Центр Правової Допомоги © 24Laws.com.ua

   

  Харків, Київ, Дніпропетровськ