Що робити якщо у мене вкрали мобільний телефон на вулиці?

Здравствуйте.Дело в тому, що в ніч з п'ятниці на суботу я сидів на лавочці біля будинку номер 6 по вулиці Ангарська (ст.Ховріно) і чекав свого друга, Сергія Прошкіна, проживаючого за тим же адресу.В той же час там були 3 -е молодих людей у віці приблизно від 24 до 30 лет.Ето були: Олександр Морозов-проживає в тому ж будинку і Микола-брат Прошкіна Сергія, теж проживає за Ангарської вулиці, а так само як мені було відомо ще й працюючий міліціонером ППС в місцевому відділенні міліції, так само з ними був молодий чоловік не слов'янської зовнішності,!
який (судячи з їх спілкуванню) був давнім знайомим Миколи та Олександра і якого вони називали "Рустамчіком".
Близько 2-ї години ночі Олександр Морозов попросив у мене мобільний телефон для того, що б позвоніть.Сразу після того як Олександр позвоніл.Некто, якого Олександр і Микола називали "Рустамчіком" теж попросив у мене подзвонити-я погодився і Олександр передав "Рустамчіку "мій мобільний телефон.После чого це" Рустамчік "зник з моїм мобільним телефоном марки Nokia, модель 2700 classic, серійний номер IMEI: 351994048468275 ITEM: 002N533 куплений мною 19.06.2010 року в магазині" Зв'язковий ". Так само хочу повідомити, що на моєму телефоні, крім включеного PIN-коду на sim-до

Артем

Відповідь юриста:

Здравствуйте, Артем. Вам необхідно написати заяву про крадіжку в правоохоронні органи, яке буде розглянуто на протязі 3-10 діб з моменту його подачі. Наші фахівці допоможуть вам в будь-яких правових питаннях, що стосуються даної ситуації.

 

Додаткові матеріали:

 • Як отримати страхову компенсацію, якщо при укладенні договору була допущена ...
 • В який термін має бути розглянуто заяву про крадіжку мобільного телефону, п ...
 • Як повернути мобільний телефон продавцю і отримати свої гроші назад?
 • Незгода покупця з експертизою, проведеною продавцем
 • Незгода покупця з експертизою, проведеною продавцем

 • Постав своє питання прямо зараз та отримай відповідь юриста по телефону Безкоштовно!

  Ваше ім'я *
  Телефон *


  Ваш регіон *


  Ваше питання *


  24 години онлайн. Постав своє питання прямо зараз Безкоштовно!

  Центр Правової Допомоги © 24Laws.com.ua

   

  Харків, Київ, Дніпропетровськ