Роботодавець не виплачує заробітну плату за шість днів і звинувачує в крадіжці телефонів: що робити?

Моя дочка відпрацювала в компанії ТОВ "Е - Р" на торговій точці 6 робочих днів. Після чого звільнилася за власним бажанням. Черга 2 тижні після звільнення надійшов дзвінок із Служби безпеки компанії Е, з обвинуваченням у крадіжці 3-х телефонів. При відвідуванні служби безпеки з боку співробітників служби безпеки були спроби умовити внести суму за телефони. Підстав для її звинувачення в крадіжці компанія не надала тільки посилається на те що вона була стажист і тому вона їх украла. При розрахунку були п!
одпісани всі обхідні листи і отримана трудова книжка із записом: "Звільнено за власним бажанням". Дененг за відпрацьовані дні компанія не вилатіла досі. Питання: як отримати заробітну плату за відпрацьований пеод? і як бути з цими телефонами які вішають на неї після звільнення погрожуючи закладом кримінальної справи.

Володимир

Відповідь юриста:

Здравствуйте, Володимир. 1.При припиненні трудового договору виплата всіх сум, належних працівникові від роботодавця, провадиться в день звільнення працівника. Якщо працівник в день звільнення не працював, то відповідні суми повинні бути виплачені не пізніше наступного дня після пред'явлення звільненим працівником вимоги про розрахунок. У разі спору про розміри сум, належних працівникові при звільненні, роботодавець зобов'язаний у зазначений у цій статті строк виплатити не оспорювану ним суму.
Першим кроком на шляху до відновлення ваших ущемлених трудових прав має стати позовну заяву про виплату вихідної допомоги, яка подається у письмовій формі до районного суду за місцем знаходження відповідача по справі. Позовна заява повинна бути складена відповідно до вимог Цивільного - процесуального кодексу Російської Федерації.
2. Вимагайте надання доказів досконалої крадіжки, до того ж дії служби безпеки можуть підпадати під ст. 129 КК РФ "Наклеп".

 

Додаткові матеріали:

 • Як отримати вихідну допомогу, якщо роботодавець ухиляється від його виплати ...
 • Як стягнути з роботодавця заробітну плату у зв'язку із звільненням?
 • Як отримати компенсації у зв'язку зі звільненням з попереднього місця робо ...
 • Як отримати компенсації у зв'язку зі звільненням з попереднього місця робо ...
 • Як отримати компенсації при звільненні, якщо компанія вже не існує?

 • Постав своє питання прямо зараз та отримай відповідь юриста по телефону Безкоштовно!

  Ваше ім'я *
  Телефон *


  Ваш регіон *


  Ваше питання *


  24 години онлайн. Постав своє питання прямо зараз Безкоштовно!

  Центр Правової Допомоги © 24Laws.com.ua

   

  Харків, Київ, Дніпропетровськ