Яким законодавчим актом регламентується виплата підйомного допомоги?
Привіт, проходжу службу за контрактом з квітня 2007 року, дружина отримала регістраціяю в березні місяці 2010 року по приїзду (виписавшись з попереднього місця проживання), однак після приїзду вона у зв'язку з відсутністю роботи і облаштованого житла переїхала жити в інше місто, отримавши там тимчасову реєстрацію і влаштувавшись на роботу.
У травні місяці я подав рапорт на отримання підйомного допомоги на членів сім'ї (на дружину). Нач.фін відмовив у виплаті з причини - відсутності запису в трудовій книжці про звільнення з попереднього місця роботи.
Об'єктивні чи будуть мої дії по зверненню до прокуратури на дії начальника фін.служби. І чи правомірні його дії взагалі, якщо можна то вкажіть на конкретне підставу в законодавстві РФ.
Іван.
Відповідь юриста:
Здрастуйте, Іван. Порядок виплати підйомного допомоги регламентований Інструкцією до наказу МВС РФ від 15 квітня 2003 р. N 253:
Підйомне посібник на кожного члена сім'ї військовослужбовця, який переїхав на нове місце військової служби військовослужбовця, або в довколишні від вказаного місця населені пункти, або (за відсутності житлової площі) в інші населені пункти, виплачується: на дружину (чоловіка) - у розмірі одного окладу грошового утримання.
Підйомне посібник на членів сім'ї виплачується після реєстрації їх за місцем проживання.
В інструкції не йдеться про невідповідність трудової книжки. Ви маєте право оскаржити рішення начальника фінансової служби в судовому порядку.
Додаткові матеріали:
Що робити, якщо роботодавець відмовив в отриманні одноразової допомоги на д ...Чи можна поновитися на посаді якщо скорочення було незаконним?Чи може роботодавець вимагати від співробітниці, яка перебуває у відпустці ...Чому не виплачується підйомне посібник на дружину військовослужбовця?Як забрати трудову книжку, якщо підприємство було ліквідовано?