Стягнення заробітної плати при звільненні за власним бажанням?
Добрий день! Звертаюся до Вас з проханням допоможіть розібратися в складній ситуації. Працювала в одній з московських фірм на посаді гол. бухгалтера, але без права підпису, жоден документ фінансовий мною не був підписаний. Становила декларації, нараховувала з.пл., податки і т.д.Проізошла зміна керівників, і з прийшли керівником не стали складатися трудові відносини, вона налаштувала колектив проти мене, і просто змусила написати заяву за власним бажанням, я звільнився 29 квітня 2011 р по собс. бажанням. Наказ я підписала, праця. книжку отримала, але зарплату за березень затриману, з.плат. за квітень, і компенсат. відпустки за 21 день мені не видали, по сей день. Мої дзвінки вона ігнорує. ВЧОРА Я відправив СМС керівників з проханням ПРИЗВЕСТИ ЗІ МНОЮ РАСЧЕТ.ОНА мені відповіли, що МЕНІ НІЧОГО не покладалося, і ЯКЩО Я БУДУ ВИСТУПАТИ ВОНА засідку МЕНЕ НА П'ЯТЬ РОКІВ У В'ЯЗНИЦЮ, ТИПУ ВОНА найняти аудитора, І МОЮ РОБОТУ ПЕРЕВІРЯЮТЬ, Я РОЗУМІЮ, ЩО ВОНА МЕНЕ ЗАЛЯКУЄ, АЛЕ вона раніше працювала В ОРГАНАХ, У НЕЇ ТАМ ПІДТРИМКА, А Я ПРОСТО ЛЮДИНА, знаходжу ВЖЕ НА ПЕНСІЇ МЕНІ 50 РОКІВ. Сиджу без однієї копійки ГРОШЕЙ В РЕЗУЛЬТАТІ СВОЄЇ РОБОТИ. Зарплата була біла 12000. Трудовий договір є в наявності. І так-же добавка в конвертику, докази суми яку я отримувала (Відомість) з підписами у мене є в налічіі.Посоветуйте, що мені робити, я мирна людина ніколи не судилася, а зараз мене просто знищили.
Відповідь юриста:
Привіт працівник для стягнення зарплати при звільненні має право звертатися і до державної інспекції праці, і в прокуратуру або Роскомнадзор, а також в поліцію. Однак найбільш дієвим стане звернення до суду. Стаття 392 Трудового кодексу Російської Федерації передбачає, що працівник має право звернутися до суду за дозволом індивідуального трудового спору протягом трьох місяців з дня, коли він дізнався або повинен був дізнатися про порушення свого права, а у спорах про звільнення - протягом одного місяця з дня вручення йому копії наказу про звільнення або з дня видачі трудової книжки. Наші юристи допоможуть вам стягнути не виплачену заробітну плату при звільненні. Пам'ятайте, що всі витрати на юриста згодом будуть стягнуті з роботодавця і справи по трудових спорах не обкладаються державним митом.
Додаткові матеріали:
Стягнення невиплаченої заробітної плати при звільненні?Стягнення заробітної плати та компенсацій працівниками при звільненніСтягнення невиплаченої заробітної плати при звільненні?Як добитися від роботодавця виплати затриманої заробітної платиРоботодавець не розрахував працівника за відпрацьований час