Стягнення невиплаченої заробітної плати при звільненні?

Я, Колотаева Олена Іванівна працювала в ТОВ «Седін-Побут» з 10.11.2010р. по 10.06.2011г. Мною було подано (зареєстровано в журналі вхідних документів 17.05.11г.) Заяву про звільнення з 17.05.2011г за власним бажанням. За усним погодженням з генеральним директором дата звільнення була вказана 10.06.11г. (Да б, був час знайти кандидата на моє місце і достатньо часу на передачу справ). (Копія заяви додається додаток № 1).
Я зверталася кілька разів до роботодавця про виплату мені авансу за травень, на що отримувала відмову, мотивував він це тим, що поки я не передам справи заробітна плата виплачена не буде. 9.06.11г. я підписала акт приймально-передачі справ (не маючи наказу підписаного керівником)
Згідно зі статтею 127 ТК РФ при звільненні працівнику виплачується грошова компенсація за невикористану відпустку вона так само не була виплачена.

10.06.11г. Мені не був виплачений остаточний розрахунок, не була видана трудова книжка, я не була ознайомлена з наказом на звільнення під подпісь.Вчера я знову звернулася по телефону, коли я зможу отримати остаточний розрахунок, директор відповів що немає акту прімемо-передачі справ, ято вони написали акт про отм що я відмовилася отримувати остаточний розрахунок. Що робити?

Відповідь юриста:

Привіт працівник для стягнення компенсації при звільненні має право звертатися і до державної інспекції праці, і в прокуратуру або Роскомнадзор, а також в поліцію. Однак найбільш дієвим стане звернення до суду. Стаття 392 Трудового кодексу Російської Федерації передбачає, що працівник має право звернутися до суду за дозволом індивідуального трудового спору протягом трьох місяців з дня, коли він дізнався або повинен був дізнатися про порушення свого права, а у спорах про звільнення - протягом одного місяця з дня вручення йому копії наказу про звільнення або з дня видачі трудової книжки. Наші юристи допоможуть вам стягнути не виплачену заробітну плату при звільненні. Пам'ятайте, що всі витрати на юриста згодом будуть стягнуті з роботодавця і справи по трудових спорах не обкладаються державним митом.

 

Додаткові матеріали:

  • Стягнення невиплаченої заробітної плати при звільненні?
  • Стягнення заробітної плати та компенсацій працівниками при звільненні
  • Роботодавець не видав документи працівникові при звільненні
  • Як добитися від роботодавця виплати затриманої заробітної плати
  • Роботодавець не розрахував працівника за відпрацьований час

  • Постав своє питання прямо зараз та отримай відповідь юриста по телефону Безкоштовно!

    Ваше ім'я *
    Телефон *


    Ваш регіон *


    Ваше питання *


    24 години онлайн. Постав своє питання прямо зараз Безкоштовно!

    Центр Правової Допомоги © 24Laws.com.ua

     

    Харків, Київ, Дніпропетровськ