Як правильно скласти позовну заяву про розірвання шлюбу і куди його подати?

Здравствуйте, хочу розірвати шлюб. Чоловік ухиляється ( зло не підписує заяву, мотивуючи це тим, аби мені все не далося легкоУговорам не піддається. Наш шлюб зареєстрований 20 березня 2010. Дітей немає, спільного майна немає. В який суд мені потрібно подати заяву? Чи можливо подати заяленіе, не прикладаючи копію свідоцтва про реєстрації шлюбу (чоловік відмовляється мені його дати; копії немає). Фактично спільно ми не проживаємо, можливості примирення немає. Як правильно скласти позовну заяву, щоб наш шлюб був розірваний відразу


Марина

Відповідь юриста:
.
Привіт Марина. Дублікат свідоцтва про шлюб ви можете отримати в загсі, де шлюб заключался.В позовній заяві про розірвання шлюбу необхідно вказати місце та час реєстрації шлюбу, мотиви, що послужили причиною для розлучення, наявність інших вимог, які можуть бути розглянуті судом з подаються позовною заявою одночасно.
Також до заяви необхідно додати свідоцтва, довідки та інші документи, які будуть враховуватися судом при розгляді справи, в тому числі - свідоцтво про реєстрацію шлюбу. Суд має право вимагати додаткові документи та відомості. Позовна заява про розірванні шлюбу в суді розглядається за місцем проживання відповідача.

 

Додаткові матеріали:

 • Як скласти позовну заяву про розірвання шлюбу, поділ майна і аліменти?
 • Як правильно скласти позовну заяву про розірвання шлюбу?
 • Як розірвати шлюб з дружиною без її згоди при відсутності майнового спору?
 • Де розірвати шлюб за відсутності майнових суперечок і спільних дітей?
 • Позовна заява про розірвання шлюбу

 • Постав своє питання прямо зараз та отримай відповідь юриста по телефону Безкоштовно!

  Ваше ім'я *
  Телефон *


  Ваш регіон *


  Ваше питання *


  24 години онлайн. Постав своє питання прямо зараз Безкоштовно!

  Центр Правової Допомоги © 24Laws.com.ua

   

  Харків, Київ, Дніпропетровськ