Чи є порушенням авторських прав розміщення статті в газеті із зазначенням автора?

Здравствуйте, меня зовут Тетяна!
Питання ось у чому полягає:
Я автор невеликий публікації, розміщеній на офіційному порталі Раменського району http://www.ramenskoye.ru/. Внизу сторінки порталу зазначено, що "При використанні матеріалів порталу обов'язковою умовою є зазначення адреси порталу та збереження авторських копірайтів". Нещодавно вийшов номер однієї з місцевих газет - ГУ МО "Інформаційне агентство Раменського району Московської області" - газета, яка розповсюджується за передплатою та в роздріб. У ній виявилася моя стаття. прізвище моє вказана, але посилання на сайт немає. Моєї згоди н!
ікто не питав, гонорар ніякої не платив. Мовчки взяли і розмістили. Чи мали вони (редакція) право це зробити? Або ж я маю право хоча б зажадати з них гонорар? Я їм дзвонила. Вони просто вибачилися і сказали, що ту людину, що розмістив матеріал немає (у відпустці)
Спасибі.

Тетяна

Відповідь юриста:

Здравствуйте, Тетяна. Згідно зі статтею 1274 ЦК РФ: "Вільне використання твору в інформаційних, наукових, навчальних або культурних цілях
Допускається без згоди автора або іншого правовласника та без виплати винагороди, але обов'язково із зазначенням імені автора, твір якого використовується, і джерела запозичення. Для того , що б більш конкретно відповісти на ваше запитання необхідно більше інформації: не зрозуміло, хто володіє винятковим правом на статті: ви або офіційний портал? Наші юристи допоможуть вам розібратися в ситуації, що склалася.

 

Додаткові матеріали:

 • Як захистити авторські права при виявленні плагіату в інтернет-ресурсах?
 • Як захистити авторські права, якщо не зберігся договір на написання книги?
 • Охороняється чи авторським право методика (метод здійснення навчання)?
 • Проблема публікації книги автора в США без порушення авторських прав ілюстр ...
 • Порушення авторських прав

 • Постав своє питання прямо зараз та отримай відповідь юриста по телефону Безкоштовно!

  Ваше ім'я *
  Телефон *


  Ваш регіон *


  Ваше питання *


  24 години онлайн. Постав своє питання прямо зараз Безкоштовно!

  Центр Правової Допомоги © 24Laws.com.ua

   

  Харків, Київ, Дніпропетровськ