Скарга на неправомірні дії
Представники влади, працівники силових, наглядових і контролюючих структур, інші чиновники різного рангу під час виконання службових і посадових обов'язків часто своїми діями або бездіяльністю порушують наші законні інтереси, права або свободи. При цьому ми вважаємо їх поведінку неправомірним.
Направомерние дії - це правопорушення, тобто юридичні факти, що суперечать або не відповідають правовим нормам. В залежності від тяжкості правопорушення поділяються на проступки і злочини.
Будь-які дії (або рішення) посадових осіб та їх співробітників можна оскаржити на підставі власних висновків про правомірність їхніх дій. Природно, свою позицію потрібно обгрунтувати і довести.
Скарга направляється або в адміністративному порядку у вищі органи, або до суду. У заяві зазначаються реквізити позивача і відповідача, викладається суть порушення, наводяться докази і висуваються вимоги, які повинен виконати порушник для відновлення ваших прав. До скарги додаються необхідні документи і письмові свідчення. Неявка в суд якої з сторін не перешкоджає розгляду справи, але в разі необхідності суд може зобов'язати з'явитися як позивача, так і відповідача.
Фахівці нашого центру нададуть необхідну юридичну допомогу, проведуть консультації та роз'яснення, складуть скаргу на неправомірні дії посадових осіб, в тому числі оскаржують дії і рішення органів ГИБДД і їх працівників, міліції, податкової інспекції, органів місцевого самоврядування та інших державних, громадських, комерційних, виробничих організацій та їх працівників та посадових осіб.
Додаткові матеріали:
Адміністративна скаргаАдміністративне оскарженняСкарга в прокуратуру на бездіяльністьСкарга на неправомірні дії посадової особиСкарга на дії прокуратури