Скарга на дії прокуратури

Прокуратура Російської Федерації - єдина централізована система органів, що здійснюють нагляд за дотриманням Конституції і виконанням законів Російської Федерації. На підставі закону РФ «Про прокуратуру» на дії працівників прокуратури можна подати скаргу в адміністративному порядку вищестоящому прокурору, або оскаржити їх дії в судовому порядку.

Суд, який розглядає скаргу, може визнати дії працівників прокуратури незаконними і зобов'язати відповідних посадових осіб усунути допущені порушення, виконати необхідні дії, а може відмовити в задоволенні скарги.

Якщо суд відмовить у задоволенні скарги, це рішення можна оскаржити в касаційному порядку. Скаргу потрібно подати протягом 10 днів з дня винесення рішення. Касаційна скарга на дії прокуратури повинна бути розглянута в місячний термін з моменту подачі скарги. Суд, який розглядає скаргу, зобов'язаний не менш ніж за два тижні повідомити заявника про дату касаційного розгляду. Скарга повинна бути розглянута на відкритому судовому засіданні, куди крім заявника та його представника можуть бути запрошені інші зацікавлені особи.

При оскарженні дій працівників будь-яких державних структур, в тому числі прокуратури, один з найважливіших етапів - збір та належне офіційне оформлення доказів, на яких грунтуватиметься скарга. Для цього необхідна участь досвідчених фахівців.

Наші юристи розглянуть всі обставини конфлікту і оскаржують дії працівників прокуратури у встановленому порядку. Якщо ви пропустили строки оскарження, ми відновимо їх на законних підставах.

 

Додаткові матеріали:

  • Адміністративна скарга
  • Оскарження рішення
  • Скарга в прокуратуру
  • Скарга в прокуратуру на бездіяльність
  • Скарга в прокуратуру на міліцію

  • Постав своє питання прямо зараз та отримай відповідь юриста по телефону Безкоштовно!

    Ваше ім'я *
    Телефон *


    Ваш регіон *


    Ваше питання *


    24 години онлайн. Постав своє питання прямо зараз Безкоштовно!

    Центр Правової Допомоги © 24Laws.com.ua

     

    Харків, Київ, Дніпропетровськ