Адміністративна скарга
Адміністративну скаргу на дії (бездіяльність) працівників і посадових осіб будь-яких підприємств, організацій і установ (державних, комерційних, виробничих, громадських) можна подати, захищаючи не тільки свої законні права та інтереси, але так само права та інтереси третіх осіб, державні та суспільні інтереси.
Адміністративна скарга подається у вищестоящі органи або вищестоящим посадовим особам відповідної організації, або в прокуратуру, а також депутатам представницьких органів.
Можна подати усну скаргу, але якщо вам потрібен документальний відповідь на ваше звернення (наприклад, для подальшого оскарження), скаргу необхідно подати в письмовій формі. У документі необхідно вказати порушення та привести докази, а відповідні підтверджуючі документи додати до заяви. Анонімні скарги не розглядаються, тому в скарзі потрібно вказати прізвище, ім'я, по батькові, адресу, місце роботи заявника.
Якщо ви вирішили самостійно оскаржити дії судових приставів шляхом подачі адміністративної скарги, не зайвим буде вивчити гл.18 Федерального Закону «Про виконавче провадження», де визначені терміни і порядок оскарження дій чи бездіяльності посадових осіб.
Складання скарги краще довірити досвідченому юристу. У цьому випадку ваша заява досягне мети і будуть вжиті відповідні заходи.
Фахівці нашого юридичного центру проаналізують обставини вашої справи, визначать порушення і забезпечать відновлення ваших прав шляхом адміністративного оскарження, в разі необхідності проведуть подальше оскарження в апеляційному порядку.
Додаткові матеріали:
Скарга в прокуратуруСкарга в прокуратуру на бездіяльністьСкарга в прокуратуру на міліціюСкарга на судових приставів в прокуратуруСкарга на дії прокуратури