Скарга в прокуратуру на бездіяльність
Подати скаргу на бездіяльність будь-якого державного службовця можна безпосередньо в прокуратуру, не обов'язково проводити оскарження по адміністративній ієрархії. Якщо за вашою скаргою не робиться належних дій, можна подавати скаргу на бездіяльність працівників прокуратури. Бездіяльність прокурора необхідно оскаржити вищому прокурору.
Скарга в прокуратуру на бездіяльність посадових осіб та працівників державних організацій та установ направляється в тому випадку, якщо жалободатель вважає, що цим бездіяльністю порушуються законні норми, чиїсь права, не обов'язково його особисті. Бездіяльність може полягати в тому, що посадові обов'язки або необхідні в даний момент дії або виконуються неналежним чином, або взагалі не вживають жодних дій, в результаті чого порушуються законні права та інтереси громадян.
У скарзі розкривається суть порушення, яке викликане бездіяльністю, вказуються порушені норми законодавства, і висуваються вимоги, які повинні бути виконані для відновлення законного права подавця скарги. У додатку наводяться всі матеріали, на які заявник посилається в тексті скарги.
Згідно з наказом Генпрокуратури РФ доводи, зазначені у скарзі на бездіяльність працівників органів дізнання та судочинства, підлягають всебічній і повній перевірці протягом 3 діб. Якщо для перевірки необхідно витребування додаткових матеріалів, вжиття інших заходів, термін перевірки продовжується до 10 діб. За результатами розгляду виноситься ухвала, в якій вказується мотивоване прийняте рішення.
Наші юристи проведуть оскарження до прокуратури бездіяльність будь-яких державних органів, відомств, організацій, а також їх працівників та посадових осіб. Гарантований результат оскарження - відновлення ваших законних прав та захист інтересів.
Додаткові матеріали:
Адміністративна скаргаСкарга на неправомірні діїАдміністративне оскарженняСкарга в прокуратуру на ЖКГСкарга на дії прокуратури