Складання шлюбного договору для іпотечного кредитування

Необхідний шлюбний договір для іпотеки зі наступному: 1. «Сторони встановлюють режим роздільної власності на такі види майна, як уже набутого Подружжям, так і придбаного в подальшому в період шлюбу:

«Будь рухоме і нерухоме майно, що купується на ім'я одного з подружжя на кредитні кошти, надані банком або іншою кредитною установою, є під час шлюбу і після його припинення (у тому числі шляхом розірвання) власністю того з Подружжя, на ім'я якого оформлено і зареєстровано право власності. При цьому інший Чоловік не несе обов'язки по поверненню кредиту та відповідальності за повернення кредиту, який взято Чоловіком-власником майна на своє ім'я »

«Грошові кошти, отримані Чоловіком за кредитними договорами та договорами позики є під час шлюбу і після його припинення (у тому числі шляхом розірвання) власністю Дружина, яка уклала договір, при цьому другий Чоловік не несе обов'язки по поверненню коштів за вказаними договорами та відповідальності за повернення грошових коштів за вказаними договорами »

«Подружжя встановлюють, що і в подальшому при здійсненні операцій по розпорядженню, відчуження або придбання нерухомого майна, та угод потребують нотаріального посвідчення і /або реєстрації в установленому законом порядку, щодо зазначених видів майна не вимагається згода другого з подружжя, передбачене ст . 35 Сімейного кодексу РФ »

2. «Сторони встановили, що майно, яке належить одному з подружжя за законом або відповідно до положень цього договору, не може бути визнано сумісною власністю Подружжя на тій підставі, що під час шлюбу за рахунок спільного майна подружжя або особистого майна або особистої участі іншого Дружина були проведені вкладення, значно збільшують вартість цього майна. При цьому другий Чоловік відмовляється від свого права вимоги відшкодування вартості вироблених вкладень »

Відповідь юриста:

Привіт для складання шлюбного договору вам необхідно записатися на консультацію до нашого юриста, який допоможе вам розібратися в тонкощах і нюансах ситуації після ознайомлення з усіма документами, що мають безпосереднє відношення до справи. У договір можуть бути включені будь-які умови, які не суперечать чинному законодавству.

 

Додаткові матеріали:

 • Складання шлюбного договору для іпотечного кредитування
 • Позовна заява про розірвання шлюбу
 • Шлюбний контракт
 • Розділ майна подружжя (розділ майна угоду)
 • Спільна власність

 • Постав своє питання прямо зараз та отримай відповідь юриста по телефону Безкоштовно!

  Ваше ім'я *
  Телефон *


  Ваш регіон *


  Ваше питання *


  24 години онлайн. Постав своє питання прямо зараз Безкоштовно!

  Центр Правової Допомоги © 24Laws.com.ua

   

  Харків, Київ, Дніпропетровськ