Порядок звільнення генерального директора за власним бажанням

Я був прийнятий на роботу генеральним директором ГУП м. Москви 26.06.2005 за контрактом з Департаментом майна м. Москви. Роботодавець майже рік ігнорує мої заяви і листи про звільнення. Розпорядження керівника департаменту про моє звільнення досі не випущено, запис у трудовій книжці не зроблено, розрахунок при звільненні не проведений. Привід - ГУП був перетворений в ГБУ і переданий у ведення Департаменту фінансів. Однак Департамент фінансів теж відмовляється мене звільняти, мотивуючи це тим, що контракт про прийом на роботу полягав Департаментом майна. В результаті, зарплати жоден департамент не платить, влаштуватися на іншу роботу я не можу (немає запису в трудовій), несу моральні і матеріальні втрати. Трудова інспекція м. Москви ще 9 лютого отримала доручення Прокуратури м. Москви про те, щоб провести перевірку по цій справі, однак досі ігнорує це доручення.
Як мені скласти заяву в суд, щоб зі мною зробили повний розрахунок і компенсували судові витрати, моральні і матеріальні втрати?
З повагою, С.М.Шойко.

Відповідь юриста:

Здравствуйте, г-н. С.М. Шойко. Напишіть заяву про звільнення з посади і надайте його своєму роботодавцеві, при цьому поставте відмітку в отриманні на своїй копії. Ви можете надіслати заяву про звільнення цінним листом з повідомленням про вручення. Тоді моментом повідомлення роботодавця буде вважатися день отримання даного листа та збережіть повідомлення про вручення.

Ви повинні подбати про збереження установчих документів, печатки та матеріальних цінностей організації. У згоді з Законом про нотаріат, Ви можете здати на зберігання всі установчі документи нотаріусу. Після повідомите територіальну і реєструють податкову. У заяві вкажіть, що було направлено заяву за власним бажанням і з такого-то числа Ви не є генеральним директором цієї організації (реквізити організації), також додайте копію заяви про звільнення. Після закінчення терміну зазначеного в заяві ще раз попередьте роботодавця письмово, якщо всі заходи не допоможуть - звертайтеся до суду з вимогою про видачу трудової і розрахунку.

 

Додаткові матеріали:

  • Стягнення невиплаченої заробітної плати при звільненні?
  • Стягнення невиплаченої заробітної плати при звільненні
  • Стягнення невиплаченої заробітної плати при звільненні?
  • Стягнення невиплаченої заробітної плати при звільненні
  • Отримання трудової книжки після звільнення за власним бажанням

  • Постав своє питання прямо зараз та отримай відповідь юриста по телефону Безкоштовно!

    Ваше ім'я *
    Телефон *


    Ваш регіон *


    Ваше питання *


    24 години онлайн. Постав своє питання прямо зараз Безкоштовно!

    Центр Правової Допомоги © 24Laws.com.ua

     

    Харків, Київ, Дніпропетровськ