Звільнення від сплати державного мита при подачі позову

Добрий день. У мене питання по цивільній справі в Черемушкинському суді. Я подавав до мирового суду цивільний позов в порядку чесного звинувачення. Світовий суддя радила спочатку отримати рішення в світовому а потім передати справу в Черемушкинський. Я з початку був клієнтом однієї з юридичних компаній, але їх робота мене не хвилі задовольнила. Справа полягала в тому що я був побитий у себе вдома, в світовому суді, факт мого побиття був доведений небув, доказательст для цього виявилося недостатньо, але розкрилося безліч фактів правопорушень по відношенню до мене, до цього в моїй компанії юристи мені пояснили що я обов'язково зможу вимагати моральну і юридичні витрати в наступній інстанції.
Поясніть мені будь ласка, навіть якщо я не доведу факт мого побиття в Черемушкинському суді, хоча я на це дуже сподіваюся, я зможу отримати компенсацію за моральну шкоду, і юридичні витрати, навіть якщо факт мого побиття знову доведений набудуть? Сам відповідач як зазначено у вироку частково свою провину визнає.

Відповідь юриста:

Здрастуйте, зазвичай судові витрати оплачуються стороною, що програла, проте суд, також, може розділити обов'язки по сплаті між сторонами при частковому задоволенні позову.
Зверніть увагу, що згідно зі ст. 89 ЦПК РФ, звільняються від сплати державного мита позивачі - за позовами про відшкодування матеріальних збитків, завданих злочином, а також позивачі - за позовами про відшкодування шкоди, заподіяної каліцтвом, іншим ушкодженням здоров'я.

 

Додаткові матеріали:

 • Який розмір державного мита при розірванні шлюбу та стягнення аліментів?
 • Чи повинен суд закрити справу якщо позов подано неналежним позивачем?
 • Як стягнути зі студента відшкодування шкоди здоров'ю у ДТП?
 • Як розрахувати розмір державного мита при ціні позову понад 1000000?
 • Як скласти позовну заяву про відшкодування моральної шкоди?

 • Постав своє питання прямо зараз та отримай відповідь юриста по телефону Безкоштовно!

  Ваше ім'я *
  Телефон *


  Ваш регіон *


  Ваше питання *


  24 години онлайн. Постав своє питання прямо зараз Безкоштовно!

  Центр Правової Допомоги © 24Laws.com.ua

   

  Харків, Київ, Дніпропетровськ