Вимога про виплату паю після видачі свідоцтва про право власності

Будучи членом "пірамідні" організації за типом ЖБК, вніс в якості пайового внеску приблизно половину від необхідної позички, що надається членам організації. Обіцяли надати позику на покупку квартири протягом трьох місяців. Мозок мені виносили протягом півтора років. Після цього нарешті отримав позику, організація схвалила покупку квартири, і я почав виплачувати внески. До повної виплати квартира була під обтяженням. Пізніше у мене з'явилися гроші і я вирішив виплатити всю суму, що залишилася відразу, тому що щомісячне нагадування про ці жуликів псує кров і знищує нервові клітини. Після оплати боргу, що залишився отримав свідоцтво про власність вже без обтяження, перехрестився і забув про них, як про страшний сон. Через півроку мені дзвонять і пропонують прийти в цю контору і пред'явити квитанції про оплату позики по місяцях і т.д., інакше мені буде погано (загрожують, як бандити). Нібито я щось недоплатив, в повному обсязі виплатив. Де у мене занедбані ці квитанції я не знаю, тим більше, що при розставанні з цією конторою я прямо у них в офісі роздер якісь папери, що стосуються нашого з ними "співпраці" і плюнув на блискучий паркет (в нападі щастя від розставання з ними). Я так думаю, що може бути вони втратили якісь квитанції про оплату мною паю. Це в принципі можна відновити через банк. Але справа в тому, що частина останнього внеску вони попросили сплатити готівкою, що я і зробив. Може бути і квитанція про готівкової оплати виявилася серед тих паперів, які я жбурнув до них в сміттєву корзину. Головне - Свідоцтво про власність я отримав!
1.Должен я тепер йти до них і доводити, що я все оплатив?
2.Якщо суд вважатиме, що відсутність квитанцій з мого боку підтверджує несплату, то з мене можуть стягнути ще й судові витрати як з сторони, що програла? Але сума-то велика, 600000руб. Якби була мала сума, я б зі страху заплатілби цим бандитам, але тут
З нетерпінням чекаю на відповідь.

Відповідь юриста:

Добрий день. 1. Якщо у вас є свідоцтво про власність на квартиру, то доводити ви нічого не повинні. Якщо кому-то что-то від вас потрібно, нехай подають до суду.
2. У вас є свідчення, яке доводить той факт, що ви виплатили всі зобов'язання, за що вам і видали даний документ.
3. Найчастіше подібним чином поводяться колектори. Дуже часті випадки вимоги виплатити неіснуючі заборгованості.
Наданої вами інформації недостатньо для кваліфікованого ради в ситуації, що склалася, ви можете записатися на консультацію до нашого юриста, який допоможе вам розібратися в ситуації, що склалася після ознайомлення з усіма документами, що мають безпосереднє відношення до справи.

 

Додаткові матеріали:

 • Вимога про погашення заборгованості перед керуючою компанією
 • Податкова надсилає квитанції на транспортний податок не за тією адресою
 • Що робити якщо новий власник будинку вимагає знову оплатити квартиру?
 • Захист прав споживача при відмові виконавця повернути передоплату
 • Примус роботодавцем співробітника до виплати недостачі

 • Постав своє питання прямо зараз та отримай відповідь юриста по телефону Безкоштовно!

  Ваше ім'я *
  Телефон *


  Ваш регіон *


  Ваше питання *


  24 години онлайн. Постав своє питання прямо зараз Безкоштовно!

  Центр Правової Допомоги © 24Laws.com.ua

   

  Харків, Київ, Дніпропетровськ