Складання скарги в правоохоронні органи громадянином

Ж А Л О Г А.

27 липня 2011 за підписом начальника відділу економічної безпеки УВС Зеленцова А.Г. мені відмовлено в порушенні кримінальної справи відносно громадянина Петросяна Г.С.
Вважаю, що вказане рішення по (КУСП №9787 від 25062011г.) Моєю заявою прийнято без урахування конкретних обставин справи і підлягає скасуванню.
Прошу Вас провести перевірку фінансової діяльності ТОВ «С», з'ясувати яким чином надходили грошові кошти на розрахунковий рахунок ТОВ «СовКомТорг», куди і на які розрахункові рахунки перераховувалися дані кошти, отримувало (купувало) чи фактично ТОВ «С» продукти харчування і соняшникова масло від постачальників, продавало чи фактично ТОВ «с» продукти харчування і соняшникову олію покупцям, хто вів переговори від імені ТОВ «с» з покупцями і постачальниками, чи здійснювалася розвантаження і відвантаження товару зі складу ТОВ «с», хто з працівників ТОВ « С »крім Петросян Г.С. фактично працює в ТОВ «С» і веде фінансово-господарську діяльність організації.
При допиті я вказував, що Петросян Г.С. фактично ввів мене в оману, просто обдурив сказавши, що займається торгівлею продуктів харчування, фактично він отримані від мене грошові кошти шляхом безготівкових переказів переводив у готівку через підставні фірми, різні суми. Спочатку і в даний час не збирається їх мені повертати.
Вважаю, що в діях гр-на Петросян Г.С.імеется складу злочину, передбаченого ч.4 ст.159 КК РФ і ч.2 ст.172 КК РФ шахрайство і незаконна банківська діяльність.
На підставі викладеного, прошу скасувати постанову по моїй заяві (КУСП №9787 від 25062011г.).
Прошу Вас вжити заходів до комерційного директора ТОВ «С» Петросян Григорія Семеновича, дати правову оцінку діям Петросян Г.С., який використовую довірчі відносини, ввівши мене в оману шахрайським шляхом заволодів моїми особистими коштами в сумі 11000000-00 рублів, заподіявши мені матеріальної шкоди в особливо великому розмірі.
- Ухилення від сплати податків (ст.198 (199) КК РФ)
підробка документів (ст.327 КК РФ)
незаконне підприємництво (ст. 173 КК РФ)
лжепредпрінімательство (ст. 179 КК РФ)
легалізація злочинних доходів (ст. 1741741 КК РФ)

За завідомо неправдивий донос за ст. 306 КК РФ попереджений.


08102011р.


Відповідь юриста:

Здрастуйте, он-лайн консультація в даному випадку неможлива, якщо вам потрібна допомога в складанні процесуальних документів, ви можете звернутися до наших фахівців, надавши всі необхідні документи, що стосуються справи.

 

Додаткові матеріали:

 • Юридична допомога в складанні заяви в прокуратуру
 • Коли починає спливати відстрочка платежу за договором поставки продуктів ха ...
 • Чи може фізична особа переводити по своєму рахунку в банку грошові кошти ко ...
 • Юридична допомога та захист інтересів громадян у судовому порядку
 • Юридична допомога та захист інтересів громадян у судовому порядку

 • Постав своє питання прямо зараз та отримай відповідь юриста по телефону Безкоштовно!

  Ваше ім'я *
  Телефон *


  Ваш регіон *


  Ваше питання *


  24 години онлайн. Постав своє питання прямо зараз Безкоштовно!

  Центр Правової Допомоги © 24Laws.com.ua

   

  Харків, Київ, Дніпропетровськ