Визначення перевищення допустимого рівня шуму в квартирі

Живу на 5 поверсі 10 поверхового будинку. У вихідні з раннього ранку до пізнього вечора сусід слухає музику. До мене долітають баси, відпочити немає ніякої можливості. Крутить однотипні композиції цілий день без перерви, в букального сенсі. Визначити самостійно джерело звуку не вдається. Обійшов есь під'їзд з 1 по 10 поверхи. Напевно, живе в іншому під'їзді. Решта сусідів, судячи з усього, не діють. Навіть ті, які живуть поруч і здатні інііцііровать джерело знущання. Музика триває все вихідні і вечорами в будні (після роботи відпочити неможливо). Живу в новому будинку, у мене важка відповідальна робота, ніякого спокою немає. У мене немає ніяких нервів і сил. Я сподіваюся, що в цій країні існують і працюють хоч якісь закони. Мені потрібно знати, які саме закони регулюють рівень шуму і куди я повинен звернутися, щоб відповідальні служби провели аналіз і покарали цього імбецила. Останнім часом аудіосистема підключається до телевізора, який працює всю ніч до ранку, невозмоно виспатися від долітали голосів телевізора і вібрації статі. Мені потрібна кваліфікована консультація. Інакше я вдамся до фізичного насильства над суб'єктом. Дякуємо.

Відповідь юриста:

Добрий день. Відповідно до п. 26 Положення про визнання приміщення житловим приміщенням, житлового приміщення непридатним для проживання і багатоквартирного будинку аварійним і таким, що підлягає знесенню або реконструкції ", затвердженого Постановою Уряду РФ від 28012006 N 47 (ред. Від 02082007) в житловому приміщенні допустимі рівні звукового тиску в октавних смугах частот, еквівалентні та максимальні рівні звуку і проникаючого шуму повинні відповідати значенням, встановленим в діючих нормативних правових актах, і не перевищувати максимально допустимого рівня звуку в кімнатах і квартирах в денний час доби 55 дБ, у нічний - 45 дБ. При цьому допустимі рівні шуму, створюваного в житлових приміщеннях системами вентиляції та іншим інженерним і технологічним обладнанням, повинні бути нижче на 5 дБА зазначених рівнів в денний і нічний час доби.

Для визначення перевищення рівня дозволеного рівня шуму необхідно звернутися з заявою до головного державного санітарного лікаря районної СЕС з проханням про вимірі рівня шуму від зазначених джерел в квартирі.

 

Додаткові матеріали:

 • Чи є закон забороняє будівельні роботи в Москві днем?
 • Дільничний погрозив покаранням за будівельні роботи в денний час: чи правом ...
 • Як визнати квартиру непридатною для проживання, якщо комісія відмовила?
 • Як довести перевищення рівня допустимого шуму в квартирі?
 • Визначення перевищення рівня дозволеного рівня шуму

 • Постав своє питання прямо зараз та отримай відповідь юриста по телефону Безкоштовно!

  Ваше ім'я *
  Телефон *


  Ваш регіон *


  Ваше питання *


  24 години онлайн. Постав своє питання прямо зараз Безкоштовно!

  Центр Правової Допомоги © 24Laws.com.ua

   

  Харків, Київ, Дніпропетровськ