Позовна заява про визначення місця проживання неповнолітньої

Добридень !
Шановні юристи підкажіть як вирішити наступну ситуацію:
З дружиною живемо у цивільному шлюбі. Вірніше разом не живемо вже майже рік, як народилася дочка (рік і 1 місяць) вона відвезла її в село 300км від Москви, живе там з зі своїми батьками. Я приїжджаю кожні вихідні. Її спілкування з сім'єю відбувається найчастіше за допомогою криків і матів і це все при дочки, в слідстві чого я змушений був відмовити їй в подальших відносинах, тому що Ніколи не приймав такого ставлення, спілкування і виховання. Після чого вона заборонила бачитися з дочкою і просить більше не приїжджати. Каже, що ні я ні мої гроші їм більше не потрібні. Зазвичай привозив від 3-5 тис. На тиждень, а так само різні іграшки та одяг. На аліменти вона поки не подавала (та я й не проти, можна навіть добровільно якусь папір скласти, як це можна зробити?) Маю величезне бажання спілкуватися з донькою і брати участь в її вихованні. Але з нею продовжувати відносини більше не можу і не хочу. Підкажіть, як вирішити це питання, що б спілкуватися і бачити доньку ???
Заздалегідь дякую! Дмитро.

Відповідь юриста:

Привіт, Дмитро. 1. Ви можете скласти угоду про виплату аліментів. Якщо колишня співмешканка принципово не бере гроші, то вам необхідно вносити їх на депозитний рахунок нотаріуса або судді. Стаття 327. Виконання зобов'язання внесенням боргу в депозит

1. Боржник має право внести належні з нього гроші або цінні папери в депозит нотаріуса, а у випадках, встановлених законом, в депозит суду - якщо зобов'язання не може бути виконано боржником внаслідок:

1) відсутності кредитора або особи, уповноваженої їм прийняти виконання, в місці, де зобов'язання має бути виконане;

2) недієздатності кредитора і відсутності у нього представника;

3) очевидної відсутності визначеності з приводу того, хто є кредитором за зобов'язанням, зокрема у зв'язку з суперечкою з цього приводу між кредитором і іншими особами;

4) ухилення кредитора від прийняття виконання або іншого прострочення з його боку.

2. Внесення грошової суми або цінних паперів в депозит нотаріуса або суду вважається виконанням зобов'язання.

Нотаріус або суд, в депозит якого внесені гроші або цінні папери, сповіщає про це кредитора.

Зауважте, що аліментні виплати належать не матері дитини, а самій дитині і відмовитися від них його мати не має права. Ви ж, в свою чергу, не маєте права не платити аліменти.

2. Вам необхідно направити в суд позов про визначення місця проживання дитини (якщо хочете, щоб дочка жила з вами), або позов про визначення порядку спілкування з дитиною.

 

Додаткові матеріали:

 • Визначення місця проживання неповнолітнього з батьком
 • Позовна заява про визначення порядку спілкування з несовершеннолетнеім
 • Як вирішити питання про спілкування батька з дитиною, якщо його мати перешк ...
 • У розписці не вказано строк виконання грошового зобов'язання
 • Виконання зобов'язань

 • Постав своє питання прямо зараз та отримай відповідь юриста по телефону Безкоштовно!

  Ваше ім'я *
  Телефон *


  Ваш регіон *


  Ваше питання *


  24 години онлайн. Постав своє питання прямо зараз Безкоштовно!

  Центр Правової Допомоги © 24Laws.com.ua

   

  Харків, Київ, Дніпропетровськ