Чи втрачає дитина місце в дитячому саду після звільнення матері?

Мене цікавить рішення наступної ситуації. Дитина відвідує ДНЗ так би мовити "по службових путівці" (не в одному законі значення я не знайшла). До влаштування дитини в садок я там пропрацювала вже 1 рік на посаді вихователя. дитини взяли згідно з клопотанням, а мені написали додаткову угоду до трудового договору (типова ситуація). в додатковій угоді чітко прописано, що дитина відвідує ДНЗ на час роботи матері. незабаром планую кинути роботу і влаштується в поліцію. дитини забирати не хочу з садка. Як можна досудового вирішити це питання?
питання: 1. чи має юридичну силу додаткову угоду, в якому після настання певного моменту (звільнення матері) порушуються конституційні права моєї дитини? 2. Чи є неприйняття дитини в даний ДНЗ після розірвання трудового договору порушенням законного права моєї дитини на отримання доступу до безкоштовного дошкільної освіти? 3. на якій підставі виключають дитини з ДНЗ, якщо ні в Статуті ні в договорі немає пункту "відрахування з ДОУ згідно припинення трудових відносин з матір'ю"? Сподіваюся отримати відповідь. Заздалегідь дякую. Красноярський край

Відповідь юриста:

Здрастуйте, так як вами було підписано спеціальну угоду, то дитина втрачає місце в дитячому саду після вашого звільнення, так як його взяли на пільгове місце без черги і путівки в дошкільний заклад. Влаштування дитини в даному випадку договірне.

 

Додаткові матеріали:

 • Позовна заява про визнання таким, що втратив право користування квартирою
 • Чи може мати здавати квартиру неповнолітню дитину?
 • Як правильно написати скаргу на дитячий садок у Горан або в п.
 • Що робити якщо в дитячому садку з'явився некерований дитина?
 • Коли дитину можуть відрахувати з дитячого садка без заяви батьків?

 • Постав своє питання прямо зараз та отримай відповідь юриста по телефону Безкоштовно!

  Ваше ім'я *
  Телефон *


  Ваш регіон *


  Ваше питання *


  24 години онлайн. Постав своє питання прямо зараз Безкоштовно!

  Центр Правової Допомоги © 24Laws.com.ua

   

  Харків, Київ, Дніпропетровськ