Нарахування оплати за центральне опалення після установки індивідуального

2 роки тому я встановив у своїй квартирі індивідуальне опалення, всі документи, проекти, узгодження в повному порядку. Стояки були випрямлені і закільцьовані (всі акти в наявності) і протягом 2-х років претензій від теплопостачальної організації (ТСО) до мене не було.
І ось тепер керуюча компанія (НЕ ТСО) раптом вирішила з наступного місяця знову почати нараховувати оплату за послугу "ЦЕНТРАЛЬНОГО ОПАЛЕННЯ" саме "центрального", а не опалення місць загального користування (яке, наскільки мені відомо, поки що теж не може бути включено до переліку комунальних послуг). Керуюча компанія навіть визнаючи те, що "порядок визначення розміру плати за послугу центрального опалення в разі установки в житловому приміщенні (квартирі) індивідуального джерела теплової енергії Правилами надання комунальних послуг громадянам, затвердженими постановою Уряду РФ від 23052006 р №307 не встановлено "і те, що" розрахунок залишкового тепловиділення від стояків системи опалення може бути проведений тільки спеціалізованою організацією "не проводячи ніяких вимірів і розрахунків дослівно заявили наступне:" установка індивідуального джерела теплопостачання в житловому приміщенні (квартирі) НЕ
звільняє власника і квартиронаймача від оплати за послугу ЦЕНТРАЛЬНОГО опалення, і керуюча компанія «П », діючи ВІДПОВІДНО ДО ЖИТЛОВИМ ЗАКОНОДАВСТВОМ, бУДЕ НАРАХОВУВАТИ ЦЮ ПЛАТУ. " Наступним їхнім кроком, напевно, буде оплата за користування повітрям в місцях загального користування. Підкажіть, будь ласка, покроковий алгоритм боротьби з цим свавіллям, так як все КК мають в своєму арсеналі штат кваліфікованих юристів, які вміють ввести в оману навіть юридично підкованих громадян великою кількістю термінів і посилань на нормативні акти, а охочих позмагатися за свої права і готових піти навіть на судові тяжби у нас достатньо, але кваліфікованих і конкретної юридичної допомоги з даного питання у нас (в невеликому провінційному містечку) отримати практично неможливо.
Заздалегідь дякую і перепрошую за такий докладний опис своєї проблеми.

Відповідь юриста:

Здрастуйте, для того, щоб не проводилося нарахування за спожиту енергію від стояків центрального опалення, які залишилися в квартирі, де встановлено індивідуальне опалення, необхідно провести їх ізоляцію відповідними теплоізоляційними матеріалами. У цьому випадку тепло не буде надходити в квартиру.

Зверніть увагу, що проект установки індивідуального опалення передбачає, в числі інших технічних рішень, і ізоляцію транзитних стояків.

 

Додаткові матеріали:

 • Відмова адміністрації в продовженні договору на опалення житлового будинку
 • Що робити у випадку незаконних дій товариства власників житла?
 • Чи може ЖЕК відмовитися відключити систему опалення на час встановлення нов ...
 • Що робити, якщо для ремонту стояка необхідно розкрити паркет?
 • Хто повинен відповідати за прорив батареї опалення: власник або ЖКГ?

 • Постав своє питання прямо зараз та отримай відповідь юриста по телефону Безкоштовно!

  Ваше ім'я *
  Телефон *


  Ваш регіон *


  Ваше питання *


  24 години онлайн. Постав своє питання прямо зараз Безкоштовно!

  Центр Правової Допомоги © 24Laws.com.ua

   

  Харків, Київ, Дніпропетровськ