Виїхати з території РФ іноземному громадянину без міграційного обліку

Добрий день. У мене виникло питання. Допоможіть будь ласка.
Я хотів приїхати на постійне місце проживання в Російську Федерацію з Республіки Казахстан. Оформив всі документи в РК на виїзд. Переїхав сюди. Зняв кімнату, в приватному гуртожитку. Але господиня кімнати відмовлялася зробити тимчасову реєстрацію за місцем перебування. Через деякий час я з'їхав з цієї кімнати. Відповідно, в перебігу трьох днів на облік в ФМС не встав. Тепер за сімейними обставинами, мені необхідно повернутися в РК. Знову стати громадянином РК. У РФ у мене немає близьких родичів. У виникає таке питання. Як поїхати назад? Я читав інформацію про те, що за перебування більше трьох днів на території РФ без урахування, накладається штраф від 2000 до 4000 р. Але цей штраф накладається на приймаючу сторону. А якщо у мене немає приймаючої сторони? Я готовий заплатити штраф і виїхати. Ось тільки де і як? На території РФ я перебуваю 2 тижні. близько півтора тижнів перебував у г.Владимир, зараз у на ці пару днів довелося приїхати в Москву до одного, тому що поїзд Володимир-Петропавловськ ходить всього 1 раз в тиждень, а поїзд Москва-Петропавловськ кожен день. Провести вихідні доведеться тут, тому що держ установи не працюють в суботу і неділю, а в понеділок (17 жовтня) хотів би на поїзді поїхати назад.
Допоможіть будь ласка. Заздалегідь дякую.
Андрій

Відповідь юриста:

Вітаю, Андрій. Міграційний облік треба робити протягом 7 робочих днів.
Оформлення правопорушення на іноземного громадянина погано тим, що при наявності двох порушень у міграційній сфері будуть відмови в оформленні РВП, ВНЖ і, можливо, навіть у в'їзді в РФ.

Виїхати ви можете, так як на кордоні не перевіряють міграційний облік, причому виїхати можна в будь-яку країну. Однак якщо пізніше виявлять по базі даних, що міграційного обліку у вас не було, а межа перетиналася більш, ніж через 7 робочих днів, можуть бути неприємності.

 

Додаткові матеріали:

 • Отримання громадянства тощо простроченої міграційній карті
 • Чи може громадянин стати на облік до податкового органу за місцем тимчасово ...
 • Як стягнути аліменти з колишнього чоловіка, який перебуває закордоном?
 • Чи повинен громадянин РФ ставати на облік в міграційну службу?
 • Чи повинен громадянин РФ платитиме штраф за ч.2 ст.19.27 КоАП РФ, якщо пост ...

 • Постав своє питання прямо зараз та отримай відповідь юриста по телефону Безкоштовно!

  Ваше ім'я *
  Телефон *


  Ваш регіон *


  Ваше питання *


  24 години онлайн. Постав своє питання прямо зараз Безкоштовно!

  Центр Правової Допомоги © 24Laws.com.ua

   

  Харків, Київ, Дніпропетровськ