Стягнення коштів по розписці про передачу грошових коштів

Добридень!
ситуація:
До мене, близько 15 років тому, звернувся знайомий з питанням про сприяння в придбанні автомобіля з-за кордону, знаючи що у мене є знайомі, але не близькі, які займаються перегоном.Я не відмовив у допомозі, але при цьому сказав що все уточню і повідомлю.
Після уточнення, я проінформіровал.что возможнасть така є і порадив йому укласти договір з виконавцями, він сказав що це дуже довго і вирішив обійтися без етого.Он попросив мене передати грошові кошти і при цьому взяв з мене розписку з таким текстом: Я ПІБ отримав від ПІБ паспорт.дан такі суму в розмірі ____, для передачі в рахунок покупки автомобіля.Докозательством передачі служитиме еллектронное подтврежденіе.Данная розписка була підписана мною і їм, і складання в одному екземпляре.Находітся вона у нього.
Пройшов вже рік, він з виконавцем спілкувався по засобом мережі інтернет.Автомобіль так і не получіл.Я з цими людми зв'язку не якийсь не маю, немає ні телефону ні адреса.І зараз говорить про те, що буде подавати на мене заяву в суд. що ви порадите? що можна зробити?

Відповідь юриста:

Привіт, якщо в розписці дійсно зазначено, що грошові кошти ви взяли для передачі їх продавцеві і у вас є підтвердження виконання даних дій, то стягнути з вас зазначену суму покупець не може.

 

Додаткові матеріали:

 • Чи прийме суд позовну заяву до боржника, якщо не відомі його паспортні дані ...
 • Як повернути зайняту іншому грошову суму, якщо боржник відмовляється поверт ...
 • Як повернути грошові кошти зайняті по розписці сусідці?
 • Чи може неточність в паспортних даних служити підставою для визнання розпис ...
 • Порядок повернення заборгованості по розписці в судовому порядку

 • Постав своє питання прямо зараз та отримай відповідь юриста по телефону Безкоштовно!

  Ваше ім'я *
  Телефон *


  Ваш регіон *


  Ваше питання *


  24 години онлайн. Постав своє питання прямо зараз Безкоштовно!

  Центр Правової Допомоги © 24Laws.com.ua

   

  Харків, Київ, Дніпропетровськ