Дозвіл другим власником для здачі кімнати в найм

У червні 2010 року придбав у власність 62% часткової власності двокімнатної квартири (з виділеної кімнатою 15 кв. М) де маю постійну реєстрацію. Друга кімната (10 кв. М) знаходиться у власності у іншої людини який за вказаною адресою фактично не проживає, використовуючи дану кімнату для здачі орендарям.
25052011 я переїхав на свою житлову територію, для фактичного проживання.
09062011 в Люберецком пологовому будинку №1 у моїй цивільної дружини народився син , який визнаний мною своєю дитиною з оформленням відповідних документів. 11072011 він був постійно зареєстрований в зазначеній квартирі

На сьогоднішній момент за даною адресою (в кімнаті 15 кв. м) прописані:
Я і мій син.
фактично проживають:
в зв'язку з необхідністю догляду за немовлям, як мати, що годує дитину, а так само її неповнолітня дочка від першого шлюбу.
Проживання в подібних умовах важко позначається на двох неповнолітніх дітей, тому я неодноразово, з 01032011 звертався до власника другої кімнати з проханням надати нам в оренду її кімнату в 10 кв. метрів. Незважаючи на попередні домовленості, власник на сьогоднішній момент категорично відмовляється здавати мені в оренду свою кімнату, замість цього намагається здати кімнату іншим орендарям, віддаючи перевагу вихідцям з Північного Кавказу і Середньої Азії. Незважаючи на те, що я пропоную орендну плату, що перевищує ринкову і заявлену власником. Суть дій власника - змусити мене з'їхати.
Тепер - питання:
1. У разі мого звернення до органів опіки, адміністрацію, органи внутрішніх справ та ін, з метою отримання будь-якої небудь підтримки (нехай нелегітимною) в питанні першочергового права оренди, чи не виникнуть проблеми з тим, що на площі 15 кв. метрів знаходяться ДВОЄ дітей і двоє дорослих. І які можуть бути наслідки?
2. Які ще кроки можна зробити для отримання першочергового права оренди?

Відповідь юриста:

Добрий день. Так квартира приватизована, то найм кімнати стає можливим після того, як на нього дали згоду всі проживають власники квартири. Таким чином без вашого дозволу, здача кімнати другим власником неможлива.
Нормативами не встановлено скільки людей можуть проживати в приватизованій кімнаті. Однак, якщо ви зареєструєте в кімнаті дружину і її дочка, то зможете стати на облік щодо поліпшення житлових умов (в Москві середній термін - 10 років), і коли підійде черга, ви зможете претендувати на квартиру не менше 40 кв.м.

 

Додаткові матеріали:

 • Чи потрібна згода всіх власників кімнат у комунальній квартирі для продажу ...
 • Чи потрібен дозвіл сусідів на оренду приватизованої кімнати в комуналці?
 • Чи має сім'я з трьох осіб, яка проживає в комунальній квартирі, право на п ...
 • Чи можна стягнути з незаконних мешканців кімнати орендну плату?
 • Розмін житлоплощі, що знаходиться в муніципальній власності

 • Постав своє питання прямо зараз та отримай відповідь юриста по телефону Безкоштовно!

  Ваше ім'я *
  Телефон *


  Ваш регіон *


  Ваше питання *


  24 години онлайн. Постав своє питання прямо зараз Безкоштовно!

  Центр Правової Допомоги © 24Laws.com.ua

   

  Харків, Київ, Дніпропетровськ