Оскарження заборони на виїзд неповнолітнього в суді

Вітаю ! Мій колишній чоловік подав заборона на виїзди за кордон нашої неповнолітньої дочки. Їй три роки . Цього літа у нас не вийшла поїздка всією сім'єю на відпочинок до Естонії. У мене є ще двоє дітей від попереднього шлюбу Навесні я подала заяву до суду на зняття заборони. Процес я виграла, заборона на тимчасові виїзди зняли. А колишній чоловік подав кассаціоонную скаргу. На касації визначили, що мені необхідно знову звертатися до суду з певною датою і назвою країни для бажаної поїздки закордон. Зараз моя заява розглядається в суді .У мене і всіх дітей оформлена річна віза -шенген .Заграніцей у мене живе батько, друзі. Ми з дітьми плануємо поїздку в Естонію на Новий рік.
Підкажіть будь ласка, якщо в разі мого програшу в суді заборона не буде знятий, чи можна на дитину оформити новий паспорт і нову візу ??? Чи це правомірно і чи зможу я таким чином перетнути кордон? Адже заборона на виїзд оформлений на конкретний номер і серію паспорта? Скільки часу діє заборона на вивіз? Заздалегідь дякую .

Відповідь юриста:

Здрастуйте, заборона на вивезення діє до його зняття батьком або рішенням суду. Заборона на виїзд оформляється не на номер паспорта і візи, а на конкретну людину - вашого неповнолітньої дитини. Наданої вами інформації недостатньо для кваліфікованого ради в ситуації, що склалася, якщо вам необхідна кваліфікована юридична допомога в ситуації, що проблеми - звертайтеся в нашу компанію.

 

Додаткові матеріали:

 • Заява про уточнення позовних вимог на підставі ЦПК РФ
 • Чи потрібна довіреність на виїзд дитини за кордон.
 • Наслідки несвоєчасної здачі паспорта в РВВС При зміні прізвища
 • Чи потрібен дозвіл другого батька на вивезення дитини з країни?
 • Які фінансові наслідки існують для батька, який заборонив матері вивіз дити ...

 • Постав своє питання прямо зараз та отримай відповідь юриста по телефону Безкоштовно!

  Ваше ім'я *
  Телефон *


  Ваш регіон *


  Ваше питання *


  24 години онлайн. Постав своє питання прямо зараз Безкоштовно!

  Центр Правової Допомоги © 24Laws.com.ua

   

  Харків, Київ, Дніпропетровськ