Вимога про перерахунок комунальних платежів за місцем реєстрації

я розлучилася з чоловіком в травні цього года.Прожівалі ми спільно з його батьком в їх квартирі. Квартира не пріватізірована.Я і двоє наших дітей там пропісани.В початку червня я з дітьми була змушена звідти з'їхати на знімну квартиру через нескінченних п'янок і бешкетів з боку колишнього чоловіка. Його батько також кожен день піл.Он пенсіонер.На аліменти я не подавала, обіцяв так давати, але реально дав з лютого місяця тільки 15тис.руб. За квартиру обіцяв платіть.Квартіра двокімнатна, встановлені лічильники на газ, воду, електрічество.2510. мене розшукали судові пристави і ознайомили з виконавчим листом і пояснили, що якщо якщо я не погашу заборгованість за квартиру протягом 5 днів, то у мене будуть вираховувати із зарплати 50%, як у єдиного працюючого члена семьі.Обещалі також вираховувати 50% з пенсії свекра, але ця сума набагато менше, ніж утримають з мене. Мені навіть не на що буде годувати дітей і оплачувати знімну квартиру і адже я там з дітьми практично не проживаю з червня місяця, що може підтвердити навіть судовий пристав, я думаю і сусіди подтвердят.С 2511 я тимчасово прописалася у своїй мами.Что мені робити в цій сітуаціі.Можно уникнути оплати їх боргів.

Відповідь юриста:

Здрастуйте, уникнути оплати боргів неможливо, так як ви до сих пір там зареєстровані з дітьми. Однак ви можете:
1. Вимагати перерахунку комунальних платежів за час вашого непроживання за даною адресою (в тому числі і на дітей).
2. Якщо ви не бажаєте проживати в даній квартирі - зніміться з реєстрації. Якщо бажаєте проживати - направте до суду позов про вселення, визначення порядку користування та нечіненіі перешкод. До того ж в позові ви маєте право вимагати поділу комунальних платежів (рахунків) та продовжувати оплачувати тільки за себе і дітей.
3. Наведіть позов про стягнення аліментів за минулий період (з моменту фактичного ненадання допомоги дітям, проте не більше 3 років).

 

Додаткові матеріали:

 • Чи повинен колишній чоловік знімати дружині з малолітніми дітьми квартиру.
 • Один із спадкоємців не реєструє свою частку в квартирі і не платить комунал ...
 • Хто буде платити заборгованість по комунальним послугам в муніципальній ква ...
 • Як стягнути з мешканців квартири заборгованість по комунальних платежах?
 • Як стягнути аліменти з чоловіка за минулий час і розділити майно?

 • Постав своє питання прямо зараз та отримай відповідь юриста по телефону Безкоштовно!

  Ваше ім'я *
  Телефон *


  Ваш регіон *


  Ваше питання *


  24 години онлайн. Постав своє питання прямо зараз Безкоштовно!

  Центр Правової Допомоги © 24Laws.com.ua

   

  Харків, Київ, Дніпропетровськ