Відмовитися від прав на неповнолітнього після виписки з пологового будинку

Вітаю! У нашій родині 281011 народилася дитина з синдромом Дауна (трисомія по 21 хромосомі). У пологовому будинку лікарі сказали, що ознаки є, але треба зробити аналіз, щоб підтвердити діагноз. Взяли кров на аналіз, а нас виписали з пологового будинку тому закрилося 2 пологових будинки і в наш стали надходити майбутні мами з цих пологових будинків. Дружина сказала, що виписали тих, у кого все більш менш нормально. Сказали, що дізнатися результат аналізу можна тільки через день зателефонувавши в ГУ Моніка ім. Володимирського по телефону. Через день дружина зателефонувала туди і діагноз підтвердився. На наступний день батьки їздили в ГУ Моніка ім. Володимирського за результатом. Дружину виписали 3110 а на результаті цитогенетичного дослідження стоїть дата 111. В обмінній карті при виписці з пологового будинку вже стояв діагноз синдром Дауна. У нас доньці 6 років і нам буде складно ростити дитину з таким діагнозом, і ми вирішили віддати дитину в спеціалізований заклад по догляду за такими дітьми. Сьогодні ходили в опіку за місцем проживання і там сказали, що з такими випадками стикаються вперше (тому і пишу вам). І тепер є два варіанти: 1. Позбавлення батьківських прав через суд (дитина був зареєстрований в загсі відразу після виписки, але ще не прописаний) і потім виплата елементів до 18 років. Сказала, що будуть утримувати по 25% з моєї зарплати і зарплати дружини. Цей варіант поганий тим, що буде судимість + аліменти. 2.Варіант - ми залишаємося батьками і дитини поміщають в місцевий будинок малятка, де його буде можна відвідувати. Але треба буде здати багато аналізів і т.д. Місто у нас маленький і чутки поповзуть швидко. Але ж можна було все вирішити в пологовому будинку, але ми думали, раз виписали, значить, дитина здорова Звичайно, відмовитися в пологовому будинку це був варіант, але я так зрозумів він вже упущений. Виходить в пологовому будинку поставили діагноз без результатів цитогенетичного дослідження. Що можна ще зробити в нашій ситуації?

Відповідь юриста:

Привіт У Пологовому будинку пишеться згоду на усиновлення дитини іншими громадянами. Права і обов'язки на таку дитину припиняються з моменту усиновлення його іншою особою. Якщо дитина не буде усиновлена кимось протягом шести місяців, то відносно неповнолітнього мати (батьки) будуть позбавлені батьківських прав і з них будуть стягуватися аліменти.
У СК РФ немає такого поняття як "відмовитися від дитини". Якщо у вас важке матеріальне становище - віддайте дитину на час в дитячий будинок і відвідуйте його там.

 

Додаткові матеріали:

 • Батьки більш шести місяців не проживають разом з дитиною і ухиляються від й ...
 • Обмеження батьківських прав або позбавлення батька батьківських прав
 • Як розлучитися з чоловіком - іноземцем і позбавити його батьківських прав?
 • Як відсудити дитину в іноземця та встановити спілкування в присутності мате ...
 • Чи можна відмовитися від проведення аналізу відразу після забору крові?

 • Постав своє питання прямо зараз та отримай відповідь юриста по телефону Безкоштовно!

  Ваше ім'я *
  Телефон *


  Ваш регіон *


  Ваше питання *


  24 години онлайн. Постав своє питання прямо зараз Безкоштовно!

  Центр Правової Допомоги © 24Laws.com.ua

   

  Харків, Київ, Дніпропетровськ