Оформлення купівлі-продажу автомобіля розтягнулося на цілий день

1. Салон я там замовила машину і внесла передоплату в розмірі 15000 рублів, далі чекала 2 місяці. Протягом цього часу я періодично дзвонила своєму менеджеру і питала як йдуть справи, не він мені дзвонив і інформував, а я дзвонив і цікавилася !!!!!!! Замовляла я стандартну комплектацію. Далі мені заявили, про те що вона знята з виробництва. Я була вкрай незадоволена і розчарована !!! Далі я обдзвонила всіх офіційних дилерів в Москві і дізналася, про те що не всі вчасно отримали і дізналися інформацію про те, що комплектація стандарт знята з виробництва. Співробітників потрібно вчасно про оперативно сповіщати, а вони в свою чергу зобов'язані повідомити клієнта !!!!
2. Я звернулася в салон на Дмитрівській який називається А. Мене там люб'язно прийняв менеджер і оперативно відреагував на мої прохання, але вже з іншого комплектацією комфорт, яка коштує в рази дорожче за попередню. Машина була в дорозі. Я подала заявки на кредит і очікувала. Оплатила 15000 рублів. Далі менеджеру сказала що хочу в один день забрати автомобіль про оформити кредит. Від нього вимагалося проконтролювати весь процес від початку і до кінця. Він сказав що якщо банк надасть гарантійний лист, то можна буде забрати автомобіль. Я погодилася і приїхала раніше в салон це було в 10-27 ранку 05 листопада 2011 р Кредитна угода і оформлення страховок на машину тривали до 18-00. Далі мої документи понесли до відділу де оформляють договір купівлі-продажу. Через п'ять хвилин я дізнаюся, що немає ПТС !!!!! Як таке могло статися і навіщо мене покликали в салон якщо його не було і пообіцяли що в цей день я поїду на своєму автомобілі ?????????????? Я просто в шоці у мене було нервове потрясіння. Я втратила цілий день і отримала неймовірний стрес. Я вимагаю в якості компенсації за моральну шкоду в подарунок комплект зимової гуми, за те що співробітник так халатно ставиться до своїх обов'язків !!!! Він міг мене поінформувати і я б приїхала в той день коли все є!
Хотілося б щоб ваша компанія не псувала собі репутацію через таких недоумкуватих співробітників. Прошу розібратися в цій ситуації.
З повагу Наталя.

Відповідь юриста:

Доброго здоров'я Наталя. На жаль, час укладення кредитного договору та договору купівлі-продажу автомобіля не регламентується. В даному випадку пред'явити претензії неможливо. Ви самі бажали оформити всі в один день.

 

Додаткові матеріали:

 • Термін проведення ремонтних робіт автомобіля по страховці КАСКО
 • Отримання копій загублених документів шляхом направлення адвокатського запи ...
 • В автосалоні вимагають придбати додаткове устаткування разом з автомобілем: ...
 • Скарга в Роспотребнадзор на дії співробітників автосалону
 • Вимога про оплату монтажу додаткового обладнання на автомобіль

 • Постав своє питання прямо зараз та отримай відповідь юриста по телефону Безкоштовно!

  Ваше ім'я *
  Телефон *


  Ваш регіон *


  Ваше питання *


  24 години онлайн. Постав своє питання прямо зараз Безкоштовно!

  Центр Правової Допомоги © 24Laws.com.ua

   

  Харків, Київ, Дніпропетровськ