Пред'явлення вимоги про відшкодування збитків в силу неякісного ремонту

В автосервісі, що є офіційним дилером Фіат, при виконанні діагностики двигуна, було висловлено припущення що причина не норіальной роботи двигуна в неправильній установці ременя ГРМ і було запропоновано попутно поміняти його на новий, я погодився, після заміни і правильної установки ременя ГРМ ні чого не змінилося , і тоді сервіс сказав що ось ще видається помилка датчика распредвала, у них такого датчика не було, я його придбав самостійно, але встановлювали вони і все запрацювало, була виконана ще діагностика двигуна і я забрав авто. Гарантія на їх докуменат 1 місяць, після заміни ременя ГРМ пройшло хворих місяці, а після діагностики мньше місяці, у мене на дорозі двигун звалився з правої опори, так як випали 4 болта її кріплять до голівки блоку циліндрів, за технологією заміни ременя ГРМ, СЕРІС хи викручував і відповідно вкручував на місце, авто був доставлений до них на евакуаторі, вони оглянувши його самостійно, сказали що оноі ні до чого, була написана претензія, на що була відповідь, що вони можуть поміняти ГБЦ за мої гроші в сумі 122000 крб. Я замовив незалежну експертизу, висновок комисси: расоеіненіе двигуна з кронштеном подушки опори правої автомобіля під час руху сталося через низьку якість робіт по заміні ременя ГРМ, відсутністю контролю за дотриманням якості виробництва цих робіт. Я зазнав збитків:
- Евакуатор
- Експеріза
- Заміна ременя ГРМ
- Діагностика.
Мені в суму позову включати ціну головки блоку циліндрів за ціною, яку вони виставляли або ту яка називалася в магазинах автозапчачтей, у магазинів великий розкид і офіційно вони папір не дають. Допоможіть зібрати всі купу і правильно скласти позов.

Відповідь юриста:

Здрастуйте, вказуйте ціну головки блоку циліндрів ту, по якій ви їх придбали. Якщо ви бажаєте, щоб сервісний центр замінив ГБЦ власними силами, то ціну можете не вказувати. Також ви можете зробити ремонт зараз в будь-якому сервісному центрі, а в позові стягувати з винуватців поломки вартість ремонту (включаючи ціну деталі і вартість послуг по заміні).

 

Додаткові матеріали:

 • Заміна не якісного авто, і відшкодування витрачених средст на ремонт.
 • Позовна заява про відшкодування заподіяної матеріальної шкоди
 • Чи потрібно проводити незалежну експертизу отриманих ушкоджень до суду?
 • Розірвання договору підряду з причини наявності істотного недоліку у викона ...
 • Напрямок претензії до ТОВ, проводившему техобслуговування автомобіля

 • Постав своє питання прямо зараз та отримай відповідь юриста по телефону Безкоштовно!

  Ваше ім'я *
  Телефон *


  Ваш регіон *


  Ваше питання *


  24 години онлайн. Постав своє питання прямо зараз Безкоштовно!

  Центр Правової Допомоги © 24Laws.com.ua

   

  Харків, Київ, Дніпропетровськ