Проведення правового аналізу складеного позовної заяви

В Дмитрієвський районний суд
Курської області
адреса:

Позовна заява про відшкодування матеріальної та моральної шкоди

З жовтня 1981 року я маю 20 років безперервного стажу в Р, з яких з березня 1993 року по квітень 1998 р. я працювала завідуючою магазину с. Кілікіно Дмитрівського району Пальцевского сільської ради, який належить даній організації. Протягом цих 5 років я їздила на роботу в с. Кілікіно за 18 км від місця проживання і сумлінно виконувала свої обов'язки. Ця зона визнана територією, що зазнала радіаційного забруднення після аварії на ЧАЕС, що підтверджується довідкою № 65 від 28032011г., Виданої Адміністрацією Дерюгінского сільради Дмитрівського району Курської області. На підставі цих даних я маю право на зниження віку дає право виходу на дострокову пенсію (в моєму випадку достроково строком на 1 рік).
У трудовій книжці даних про конкретне місце роботи (а саме с.Кілікіно) не вказано, відзначений лише стаж і термін моєї роботи в вищевказаної організації, в силу кадрової політики підприємства (нестачі і «плинності» кадрів в даному напрямку) і безвідповідального і невірного з порушенням всіх відповідних норм ведення всієї облікової документації.
Архівним відділом Адміністрації Дмитрівського району точних даних, що підтверджують мій стаж роботи в магазині с. Кілікіно Дмитрівського району, мені надано не було. Була надана інформація лише про те, що на протязі з 1993 по 1998 р на підставі розпорядження № 90 «Про закріплення відповідальних осіб за протипожежну безпеку магазинів ПО» я значить відповідальної за пожежну безпеку по магазину с.Кілікіно, що підтверджується книгами розпоряджень за 199319941995 19961997 роки. Виходячи з архівних даних, місце роботи і посада також не простежується в книгах наказів, розпоряджень, зарплатних відомостях. Що в черговий раз підтверджує безвідповідальне і несумлінне ведення трудової документації.
Хочу зазначити, що протягом роботи в магазині с. Кілікіно я отримувала виплати за роботу в радіаційній зоні в бухгалтерії підприємства, даних про що також не виявилося в архіві. Доказом моєї роботи на посаді зав.магазіна с.Кілікіно, який належав ВО «д», є свідчення колишніх співробітників даної організації, показання яких зафіксовані в суді від 30082011г. А також за час моєї роботи в даному магазині була проведена крадіжка, по якій мені доводилося давати показання в суді, що в свою чергу підтверджує мою роботу на території с.Кілікіно (вирок суду додаю).

У призначенні дострокової пенсії мені було письмово відмовлено з Пенсійного фонду РФ по Курській області через нестачу фактів і надалі і по суду в с в'язі з тим, що не підтверджений характер моєї роботи і мій конкретний випадок не відповідає Федеральним законом від 17122001г . № 173-ФЗ «Про трудові пенсії в РФ», а саме статті 10 даного закону «Про індивідуальному обліку в системі обов'язкового пенсійного страхування», де періоди роботи можуть встановлюватися на основі показань двох і більше свідків, якщо документи про роботу втрачені в зв'язку зі стихійним лихом і відновити їх неможливо. В окремих випадках допускається встановлення стажу на підставі показань свідків при втраті документів з інших причин (недбалого зберігання, умисного знищення і тому подібних причин) не з вини працівника. Документи в моєму разі не були втрачені, вони велися спочатку невірно, на обличчя грубе порушення всіх норм ведення трудової документації.
Мною були направлені листи-скарги на адресу: ВО «З», «О» Курської області, «Ц» РФ, депутату Курської обласної Думи Н.І., а також на сайт Президента РФ (відповіді відповіли мені вищеперелічених організацій додаю). Від ВО «З» відповіді так і не надійшло, хоча довідками від 09032011г. і від 24032011г. вони підтвердили факт, термін і посаду моєї роботи в магазині с. Кілікіно Дмитрівського району.
З відповідей вищеперелічених організацій і депутата слід, що документація, яка свідчить про стаж, посади і конкретному місці моєї роботи, відсутня, відповідно будь-який виданий мені на руки документ буде розцінений як підробка. В результаті чого скористатися пільгою дострокового виходу на пенсію мені не надається можливим.
Відповідно, винною стороною вважаю ВО «З», співробітники якої свого часу навмисне не вели правильно документацію, в зв'язку з труднощами в підборі кадрів і частого переміщення матеріально-відповідальних осіб по сільським магазинам.
Юридично ВО «З» є правонаступником ВО «Д», а значить, несе відповідальність за всіх працівників колишніх і працюючих.
Вирішити дане питання в позасудовому порядку не надається можливим.
На основі викладеного.


Прошу:

1.Взискать з відповідача на мою користь втрачену мною з його вини пенсію за рік, починаючи з 09032011г., Всі мої витрати і моральну шкоду в сумі 400000 рублей.


Відповідь юриста:

Привіт, якщо вам необхідно допомогу в написанні будь-якого процесуального документа або проведення правового аналізу вже складеного позовної заяви - ви можете записатися на очну консультацію в нашу компанію, так як дані послуги є платними і заочно не виявляються.

 

Додаткові матеріали:

 • Вирішення питання про трудовий стаж і факт роботи в установі в судовому пор ...
 • Позовна Заява про дострокове призначення трудової пенсії по старості.
 • Якими правовими актами потрібно керуватися при оформленні дострокової пенсі ...
 • Як довести розмір заробітної плати для перерахунку пенсії, якщо немає необх ...
 • Як довести факт роботи у видавництві якщо в трудовій книжці помилка?

 • Постав своє питання прямо зараз та отримай відповідь юриста по телефону Безкоштовно!

  Ваше ім'я *
  Телефон *


  Ваш регіон *


  Ваше питання *


  24 години онлайн. Постав своє питання прямо зараз Безкоштовно!

  Центр Правової Допомоги © 24Laws.com.ua

   

  Харків, Київ, Дніпропетровськ