Скорочення жінки з дитиною роботодавцем: законно чи ні?

Вітаю! Мені 29 років, мати. Я хочу дізнатися чи правомірні дії мого керівника проти мене? Я працюю на посаді оператора розрахункового центру в ТОВ "Е". Крім мене в розрахунковій групі є адміністратор бази даних. У базі 9000 особових рахунків, розрахунок яких ми ведемо вдвох з адміністратором. Я вважаю - це велике навантаження, причому сюди ж входить прийом населення усно і роз'яснення в письмовій формі. Моя заробітна плата невелика 8000 рублів, у адміністратора трохи більше. Робота напружена і ще ці реформи ЖКГ, народ роздратований, працюємо в постійній напрузі. 14 листопада 2011р. я дізнаюся, що потрапила під скорочення, була сильно засмучена і обурена. Звичайно це скорочення неминуче в нашому розрахунковому центрі, штати "роздули". У нашому штаті є технік-доглядач, є адміністратор з моніторингу ЖКГ - всі ці посади повинні відноситься до Керуючої компанії, а не до Розрахунковому центру. У мене звичайно немає вищої освіти, але з роботою справляюся і виду її старанно і грамотно, зауважень не отримувала. Стаж роботи на цій посаді 9 років. Керівник запропонував мені роботу на посаді диспетчера, але це змінна робота, в ніч я працювати не можу тому що у мене неповнолітня дитина. Переконливе прохання юридично розтлумачити чи правомірні дії мого директора і куди мені можна звернеться за допомогою.

Відповідь юриста:

Здрастуйте, згідно зі ст. 261 ТК РФ розірвання трудового договору з жінками, що мають дітей у віці до трьох років, самотніми матерями, які виховують дитину віком до чотирнадцяти років (дитини-інваліда до вісімнадцяти років), за ініціативою роботодавця не допускається (за винятком звільнення на підставах , передбачених пунктами 1 5 - 810 або 11 частини першої статті 81 або пунктом 2 статті 336 ТК РФ). Ви не вказуєте: скільки років вашій дитині, ми знали що ви матір'ю-одиначкою і т.д.

Наданої вами інформації недостатньо для кваліфікованого ради в ситуації, що склалася, ви можете записатися на консультацію до нашого юриста, який допоможе вам розібратися в ситуації, що склалася після ознайомлення з усіма фактами, що мають безпосереднє відношення до справи.

 

Додаткові матеріали:

 • Звільнення співробітника в зв'язку зі скороченням штату підприємства
 • Чи правомірно звільнення матері дитини-інваліда за прогул?
 • Чи можна оскаржити розмір нарахованої пенсії за віком?
 • Як домогтися перерахунку дитячого посібники за минулий час?
 • Оскарження несправедливого судового рішення про скорочення

 • Постав своє питання прямо зараз та отримай відповідь юриста по телефону Безкоштовно!

  Ваше ім'я *
  Телефон *


  Ваш регіон *


  Ваше питання *


  24 години онлайн. Постав своє питання прямо зараз Безкоштовно!

  Центр Правової Допомоги © 24Laws.com.ua

   

  Харків, Київ, Дніпропетровськ