Оскаржити відмову перерахунку квартплати у зв'язку з відсутністю зареєстрованих осіб

Вітаю!
Мій син з родиною (4 чол.) Працює і проживає за кордоном з 2002 р
У зв'язку з цим я, посилаючись на постанову Уряду РФ №307 та розпорядження Уряду Москви від 25 грудня 1995 N 1260 РП (яке ніхто не відміняв) просив Гуїса р-ну «Щ» і ДЕЗ «Щ» провести перерахунок квартплати в зв'язку з відсутністю чотирьох членів сім'ї, зареєстрованих в нашій квартирі.
Але і Гуїса і ДЕЗ нам відмовили. Так директор ДЕЗ С.Ф. П в своїй відповіді сказав: "Таким чином, для виробництва перерахунку із заявою необхідно звернутися самому споживачеві, щодо якої буде зроблений перерахунок, а також необхідно додати документ, що підтверджує чіткий період відсутності. " Але власниками квартири і платниками квартплати є я і моя дружина (Д), обидва пенсіонери. Рахунки виписуються на моє ім'я, а не на кожного зареєстрованої на нашу адресу, отже і перерахунок повинен робитися відносно того, хто оплачував квартплату по рахунках, тобто мене.
А щодо того, щоб додати документ, то і в ДЕЗ і в Гуїса я направляв заяви зі свідоцтвом сусідів по сходовому майданчику (див. Вкладення заяву в Гуїса). Але чомусь свідчення незацікавлених сусідів, вони (Гуїса і ДЕЗ) за документ не вважають, тим самим, вважаю, порушуючи зокрема постанова Уряду РФ №307 де говориться: «Документом, що підтверджує тимчасову відсутність споживача, можуть бути: а)
ж) інші документи, що підтверджують тимчасову відсутність споживача.
А також п.1.6 Розпорядження Уряду Москви від 25 грудня 1995 N 1260 РП: "1.6. Підставою для проведення названого в 1.3 цього розпорядження перерахунку є :
- Заяви в разі перебування платника в такому місці, звідки неможливо уявити офіційний документ, якщо він підписаний сусідами по поверху (комунальній квартирі), із зазначенням, що особи, які підписали його (не менше двох), самі в зазначений період пошукові роботи не виїжджали. "
Дякуємо.

Відповідь юриста:

Здрастуйте, ви можете оскаржити відмову перерахунку квартплати у зв'язку з відсутністю зареєстрованих осіб в судовому порядку. Якщо вам необхідна кваліфікована юридична допомога в даній ситуації - звертайтеся в нашу компанію. Ви отримаєте вичерпну консультацію і подальше уявлення ваших інтересів як в суді, так і в досудових переговорах.

 

Додаткові матеріали:

 • Відсутність в придбаному товарі заявлених продавцем функцій
 • Заява про уточнення позовних вимог на підставі ЦПК РФ
 • Чи має права на муніципальну квартиру виїхав в іншу країну мешканець?
 • Чи достатньо довідки з місця роботи для перерахунку комунальних послуг?
 • Перерахунок оплати за комунальні послуги з розрахунку кількості проживаючих ...

 • Постав своє питання прямо зараз та отримай відповідь юриста по телефону Безкоштовно!

  Ваше ім'я *
  Телефон *


  Ваш регіон *


  Ваше питання *


  24 години онлайн. Постав своє питання прямо зараз Безкоштовно!

  Центр Правової Допомоги © 24Laws.com.ua

   

  Харків, Київ, Дніпропетровськ