Доказового база при подачі позовної заяви про відшкодування моральної шкоди

У мене в період гарантії вийшов з ладу технічний фен. Звернувшись в гарантійну майстерню за місцем проживання (г.Серпухов), я отримав відмову в зв'язку з тим, що я , нібито, самовільно розкривав його корпус: посвітивши на нього ліхтариком, майстер сказав, що на штифтах кріпильних гвинтів є подряпини, які вказують на те, що до них торкалася викрутка.
Після цього мені довелося витратити масу часу і нервової енергії, щоб його відремонтувати : 2 майстерні в Москві, одна з яких вже не брала в ремонт вироби цієї фірми, а інша без проблем його прийняла і відремонтувала. На відмовив мені сервісний центр я подав позовну заяву до суду про відшкодування моральної шкоди.
На доказ завданих мені фізичних і моральних страждань в позовній заяві я описав перенесені мною митарства, а також представив довідку з поліклініки - виписку з медичної книжки з перерахуванням моїх хвороб.
Підкажіть, пожалуйства, на які моменти потрібно звернути увагу і на які документи посилатися додатково для того, щоб переконливо довести в судовому засіданні заподіяну мені моральну шкоду?

Відповідь юриста:

Привіт, якщо вам потрібна допомога в побудові тактики поведінки в судовому засіданні, ви можете записатися на очну консультацію. Наданої вами інформації недостатньо для кваліфікованого ради в ситуації, що склалася, ви можете записатися на консультацію до нашого юриста, який допоможе вам розібратися в ситуації, що склалася після ознайомлення з усіма документами, що мають безпосереднє відношення до справи.

 

Додаткові матеріали:

 • Стягнення компенсації за шкоду, заподіяну здоров'ю потерпілого
 • Складання позовної заяви про визнання таким, що втратив право на житло юрис ...
 • Що робити якщо продавець відмовляє в гарантійному ремонті?
 • Чи можна вимагати відшкодування від банку за неправильно надану послугу?
 • Як оскаржити рішення суду про виплату моральної шкоди?

 • Постав своє питання прямо зараз та отримай відповідь юриста по телефону Безкоштовно!

  Ваше ім'я *
  Телефон *


  Ваш регіон *


  Ваше питання *


  24 години онлайн. Постав своє питання прямо зараз Безкоштовно!

  Центр Правової Допомоги © 24Laws.com.ua

   

  Харків, Київ, Дніпропетровськ