Позовна заява про поділ спільно нажитого майна

Позовна заява

про розподіл кредиту

8 липня 2011 року між мною, К., і К. був зареєстрований шлюб. Весільне торжество проходило в м Приморсько-Ахтарськ.
Через кілька днів після весілля мене поклали в лікарню на збереження в зв'язку з вагітністю в м Приморсько-Ахтарську, де я пролежала два тижні. Після цього ще три тижні жила в будинку моєї мами і бабусі. Мій чоловік проживав там же, мотивуючи це тим, що «не може жити без мене» в м Краснодарі. В кінці серпня я змогла поїхати в м Краснодар, він пішов разом зі мною.
21 серпня 2011р. мій чоловік, К, прийшов і повідомив мені про те, що його життю загрожує небезпека у зв'язку з тим, що він повинен певну суму грошей. Він запропонував мені взяти кредит на моє ім'я, пообіцявши покрити його через місяць з коштів, які, нібито, у нього на строковий вклад у банку «Р» і через місяць він зможе їх зняти. Після оформлення кредитів у банку «Р», що підтверджується кредитними договорами №№ 91310897 та 91312098 від 22082011г. на загальну суму до виплати 6323804 руб. гроші віддали моєму чоловікові. Після цього я цих грошей не бачила.
На початку листопада прийшов лист з банку, в якому говорилося, що за 2 місяці не було зроблено жодного платежу по кредитах.
Внесення платежів чоловік щодня відкладає, прекрасно знаючи, що я студентка на дев'ятому місяці вагітності та ні я, ні мої батьки не в змозі оплачувати його борги.
Це природно негативно відбивається на моєму здоров'ї і на здоров'я нашого спільного дитини.
До відома: з вересня 2011р. ми спільного господарства з моїм чоловіком не ведемо, я проживаю в студентському гуртожитку КубГУ, тому що є студенткою 4-го курсу денного відділення. В даний момент наша родина перебуває на стадії розлучення.
Моєю мамою по кредиту була виплачена сума в розмірі рублів (підтверджується прибутковими касовими чеками).
Згідно з копіями кредитних договорів № ___________ від _________________ року залишок по кредитах становить ¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬ _______________ рублів.

Відповідь юриста:

Здрастуйте, ви дійсно можете направити позов до суду, проте називатися він повинен: Позовна заява про поділ спільно нажитого майна. Якщо вам необхідна допомога в складанні вищевказаного документа або проведення правового аналізу вже складеного процесуального документа - запишіться на очну консультацію.

 

Додаткові матеріали:

 • Розділ спільно нажитого майна після розірвання шлюбу
 • Укладання угоди про поділ спільно нажитого майна
 • Правовий аналіз складеного позовної заяви про поділ майна подружжя
 • Шахрайство чоловіка під час розподілу спільного майна
 • Погашення кредиту за рахунок спільно нажитого майна.

 • Постав своє питання прямо зараз та отримай відповідь юриста по телефону Безкоштовно!

  Ваше ім'я *
  Телефон *


  Ваш регіон *


  Ваше питання *


  24 години онлайн. Постав своє питання прямо зараз Безкоштовно!

  Центр Правової Допомоги © 24Laws.com.ua

   

  Харків, Київ, Дніпропетровськ