Складання відповіді на позовну заяву про скасування постановки земельної ділянки на кадастровий облік

по земельноіу паю була виділена земельна ділянка Є свідчення, кадастровий номер участка.Через 10 місяців прийшла повістка з суду про попередньому засіданні за позовом громадянина Х про незаконну постановку на каластровий облік мого земельної ділянки, при цьому він пише в своєму позові, що це, по його думку, не технічна помилка, а умисний захоплення належного йому ділянки. З мого боку не було ніяких незаконних дій, виділенням земельної ділянки займалася спеціалізована ліцензована організація. .Моя Роль полягала в поданні були у мене документів, що підтверджують моє право на належну частину часткової власності, після чого мені було запропоновано варіанти по карті, один з яких я вибрал.Точного розташування в виділених межах ділянки я не бачив, мав приблизне уявлення.
Вопрос№1 Чи вправі я відразу ж на попередньому засіданні подати зустрічну позовну заяву про те що я не можу бути відповідачем за позовом гр.Х, за вказаною вище основи?
Питання №2 Чи краще і розумніше подати його в кінці засідання, після озвучення мотивів і наявних підстав для подачі позову гр.Х?
Вопрос№3.Нужно вказувати відповідача (на моє переконання це повинна бути організація, яка займалася виділенням і оформленням документів) .Або вказувати не треба, адже з документів, які я надам, це буде ясно.
Питання №3 Оскільки в своїй заяві гр.Х висловив своє "побоювання про навмисному захопленні частини належної йому землі ", заявивши про це суд. Позивач (глава місцевої селищної адміністрації, на території якої знаходяться "спірний ", на думку позивача, земельну ділянку)) не спробувала зв'язатися зі мною, висловити свої претензіі.Как нормальна людина, я намагаюся не створювати для себе зайвих проблем, як законослухняний людина, я постарався б, щоб спірне питання було б разрешен.В своїй заяві мене звинуватили в непорядочності.Кроме цього я понесу певні матеріальні витрати, т.к я живу в Підмосков'ї, а суд знаходиться в Тульській області.Нужно чи ще одну заяву в суд про моральну і матеріальну компенсацію або можна все вказати в одному зустрічному позовній заяві? Заздалегідь дякую!

Відповідь юриста:

Добрий день. 1. В даному випадку ви будете спрямовувати не позов, а відповідь на позовну заяву, в якому заявите, що не є належним відповідачем.
2. Вам не потрібно направляти окремий позов.
3. Ви можете вказати вимогу про відшкодування вам транспортних витрат, витрат на юридичну консультацію. Для пред'явлення вимоги про відшкодування моральної шкоди, необхідно довести заподіяння вам моральних страждань діями позивача.

 

Додаткові матеріали:

 • Визначення меж земельної ділянки в судовому порядку
 • Чи можна відсудити захоплений ділянку землі у сусіда за наявності генеральн ...
 • Як добитися від сусіда повернення ділянки землі, захопленого шляхом зміщенн ...
 • Чи може відповідач встановлювати паркан на спільному ділянці землі до винес ...
 • Порушення сусідкою меж земельної ділянки та вирішення спору у судовому поря ...

 • Постав своє питання прямо зараз та отримай відповідь юриста по телефону Безкоштовно!

  Ваше ім'я *
  Телефон *


  Ваш регіон *


  Ваше питання *


  24 години онлайн. Постав своє питання прямо зараз Безкоштовно!

  Центр Правової Допомоги © 24Laws.com.ua

   

  Харків, Київ, Дніпропетровськ