Розірвання договору надання послуг і виплата неустойки

Як змусити фірму по натяжних стель повернути гроші
Після того, як сусіди нас затопили. Знайшла фірму (ближче до дому) по інтернету. Злити воду зі стелі у ванній і встановити натяжна на кухні. Воду злили без просушування (400р в договорі.). Замовила демонтаж старого гіпсокартонної стелі, для збереження макс. висоти приміщення (на словах: якщо великий перепад рівнів то, не робити демонтаж) і виготовлення натяжної стелі 310811 (Сума договору 11400р = 9000р стелю + 2000р демонтаж + 400р слив передоплата 7000р) на словах через 10раб днів в договорі 15 раб днів і письмове підтвердження замовника. 200911 подзвонила: де стеля? Відповідь: добре, що телефонуйте, ми договір і телефон втратили, все виготовлено скоро зателефонуємо, поставимо вас найближчим часом на монтаж. 220911 я передзвонила, сказали монтаж в неділю 2509 або понеділок, в суботу скажімо точно. 2509 я передзвонила, сказали монтажники завтра в 10-1030 приїдуть. Приїхали о 1445 дві особи кавказької національності, які не добре говорять по-російськи. Виконали три дірочки в гіпсокартоном стелі (рівні що заміряли), знайшли шуруп. Від демонтажу відмовилися - брудно, складно і куди подіти сміття? 2000р мало, а скільки досить їм не відомо. Пояснюючи, що вони монтажники і отримують відсоток, а це брудна робота і нехай, я найму кого-то і мені зроблять, а вони після змонтують стелю. Від монтажу вони не відмовляються, але я хочу припинити будь-яку співпрацю з цією фірмою і повернути гроші. Що робити??? Вони обіцяють передзвонити днями і поговорити. У кошторисі до договору зазначено: демонтаж стелі якщо можливо 2000р. У договорі зазначено: У разі необгрунтованої відмови від виконання зобов'язань, винна сторона сплачує штраф у розмірі 50% від вартості договору., За порушення термінів 02% за день, але не більше 10%.
На кошторисі немає ні печатки ні підпису, на договорі друк є підписи немає. Корінець квитанції на передоплату з печаткою і підписом є.

Відповідь юриста:

Привіт Вам необхідно написати на адресу фірми претензію з вимогою розірвати договір з причини відмови від виконання демонтажу, повернути ваші кошти і виплатити неустойку, згідно з договором. Якщо продавець відмовиться задовольнити ваші вимоги - звертайтеся з позовною заявою до суду. Наші фахівці допоможуть вам скласти будь-який процесуальний документ і захистити ваші права, як на претензійної стадії, так і в суді. Для початку запишіться на консультацію і принесіть з собою договір на надання послуг, а також інші документи, що мають відношення до справи.

 

Додаткові матеріали:

 • Чи можна розірвати договір на пошиття хутряного виробу не втративши при цьо ...
 • Як повернути передоплату за водійські курси якщо передумав їх відвідувати?
 • Як добитися від фірми повернення передоплати та розірвання договору?
 • Що робити якщо друга сторона не виконує зобов'язання за договором і не пов ...
 • Як повернути передоплату за договором підряду, якщо роботи ще не почалися?

 • Постав своє питання прямо зараз та отримай відповідь юриста по телефону Безкоштовно!

  Ваше ім'я *
  Телефон *


  Ваш регіон *


  Ваше питання *


  24 години онлайн. Постав своє питання прямо зараз Безкоштовно!

  Центр Правової Допомоги © 24Laws.com.ua

   

  Харків, Київ, Дніпропетровськ