Позбавлення водійських прав за перевищення швидкості в тунелі

Добрий день.
Вчора був зупинений машиною ДПС, яка наздогнала мене ззаду в тунелі на розвилці Ленінградки і Волоколамкі в сторону області. Я їхав зі швидкістю близько 100 км /год, дав обігнати себе декільком авто, так як бачив машину ДПС позаду себе. Проте саме мене зупинили і пред'явили реєстратор з фото мого автомобіля і швидкістю 124км /год на нем.Позже інспектор відмовився мені показувати акти перевірки приладу і взагалі будь-які документи по ньому, пославшись на те, що крім посвідчення, з деяких пір, він не зобов'язаний нічого нам показувати. ми їхали сім'єю 5 чол, дружина і троє дітей крім мене. Ми бачили машину ДПС і я не вибивався з швидкості потоку, і не перевищував швидкість 100. Проте, мені пред'явили по пункту 10.2 (понад 60км /год) порушення і призначили на 28 вересня розгляд порушення в 4СБ ДПС. Доводи інспектору що у мене купа дітей хоче в туалет і той факт що вони чомусь взяли з потоку саме мене не подіяли. Ми живемо в області в будинку в селищі і для нас буде катастрофою якщо мене позбавлять прав, так як школи, садочки, та й просто вибратися з дому громадським транспортом в принципі неможливо. Тільки таксі або водій, а на це не заробив поки.
Що необхідно зробити щоб я обмежився не позбавлений, а максимальним штрафом ?. Мене вже позбавляли два рази прав. Один раз на місяць, а другий на рік.
З повагою,
Олег

Відповідь юриста:

Привіт, Олег. Яке обмеження швидкості було на зазначеному вами відрізку шляху? Посвідчення водія Вас можуть позбавити, лише в разі перевищення швидкості більш ніж на шістдесят кілометрів. За будь-які інші порушення, пов'язані з перевищенням швидкості
Кодексом України про адміністративні правопорушення передбачені тільки штрафи.

 

Додаткові матеріали:

 • Позбавлення водійських прав за водіння в нетверезому стані
 • На фотографії не видно номерів порушує правила автомобіля
 • Як оскаржити рішення суду по дорожньо-транспортної пригоди?
 • У якому випадку за рух по зустрічній смузі передбачено штраф, а в якому поз ...
 • Чи можна пред'явити претензію оператору за низьку швидкість інтернету?

 • Постав своє питання прямо зараз та отримай відповідь юриста по телефону Безкоштовно!

  Ваше ім'я *
  Телефон *


  Ваш регіон *


  Ваше питання *


  24 години онлайн. Постав своє питання прямо зараз Безкоштовно!

  Центр Правової Допомоги © 24Laws.com.ua

   

  Харків, Київ, Дніпропетровськ