Відмова авіакомпанії у вильоті громадянину без наявності зворотного квитка

Добрий вечір. Я зараз перебуваю в Непалі, але є громадянином РФ. Я придбала квитки з Непалу в Бразилію у авіакомпанії Qe, на реєстрацію представники компанії відмовили мені у вильоті, по причині не маєтки зворотного квитка, чому то РФ.На наступний день в офісі представництва компанії, нам знову було відмовлено в билете без зворотного квиток в РФ . Ми подорожуємо вже два роки і до відвідування Південної Америки готувалися давно, планів повертатися в найближчі рік, півтора не було, пересуватися між країнами планували по землі. Соответсвенно авіакомпанія просто нав'язувала мені не потрібний квиток. Так як в міжнародному угода між Росією і Бразилією немає пунктів про зворотний квиток. Авіакомпанія Qr заявила, що вони користуються програмою IATA міжнародною неурядовою організацією. Ми купували квитки на сайті он-лайн бронювання www.sindbad.ru і з правилами IATA нас ніхто не ознайомлюється. Нами була спрямована претензія в головний офіс Q, на що вони написали все те ж саме, що і решта представників. Ми зверталися в посольство Росії в Катманду, але дзвінок і лист від

Відповідь юриста:

Здравствуйте.
1. Відмова в перевезенні за наявності квитка тільки в одну сторону неправомочний. Таким чином, компанії страхують себе від можливості вашого непропуску в країну імміграційним офіцером, так як в цьому випадку вас відправляють в свою країну на тому ж рейсі. І компанії необхідно потім стягувати з вас вартість квитка.
2. Направте претензію компанії про відшкодування вартості квитка, моральної шкоди та понесених збитків.
3. У разі відмови задовольнити ваші вимоги - звертайтеся до суду і додавайте до вимог відшкодування витрат на юридичні послуги.

 

Додаткові матеріали:

 • Відшкодування матеріальної та моральної шкоди туристичною компанією
 • Позовна заява про відшкодування збитків і вартості авіаквитка
 • Відшкодування матеріальної та моральної шкоди туристичною компанією
 • Повернення коштів за квиток на авіа рейс, який відбувся раніше обумовленого ...
 • Чи має авіперевозчік право відмовити громадянину у вильоті без зворотного к ...

 • Постав своє питання прямо зараз та отримай відповідь юриста по телефону Безкоштовно!

  Ваше ім'я *
  Телефон *


  Ваш регіон *


  Ваше питання *


  24 години онлайн. Постав своє питання прямо зараз Безкоштовно!

  Центр Правової Допомоги © 24Laws.com.ua

   

  Харків, Київ, Дніпропетровськ