Колишній чоловік заважає оформленню права на 1/2 частку квартири, згідно шлюбного договору, чи можливо вирішення даного питання через суд?

Здрастуйте! У мене питання: Уклавши шлюбний договір, у нас розділена квартира по 1/2 частки для мене і колишнього чоловіка (з яким розлучилася офіційно). Зараз я хочу оформити частку в квартирі офіційно, але чоловік (колишній) постійно шукає відмовки, щоб не ходити зі мною по відповідним інстанціям і мені не надає оригінали правовстановлюючих документів. Чи можу я подати на нього в суд, на те, що він перешкоджає моїм діям. тим більше, що скоро підійде термін, після розлучення 3 роки, протягом якого, я повинна врегулювати це питання?


Олена

Відповідь юриста:

Здравствуйте, Олена. Дійсно, якщо колишній чоловік перешкоджає вам в оформленні прав не нерухомість, ви можете звернутися до суду для вирішення спору. Шлюбний договір є різновидом двосторонньої угоди і повинен підкорятися загальним правилам дійсності угоди (статті 154-181 Цивільного кодексу Російської Федерації). Наші юристи допоможуть вам швидко оформити права на квартиру через суд.

 

Додаткові матеріали:

 • Кому дістанеться квартира після смерті колишнього чоловіка: дітям або ниніш ...
 • Чи може власник продати свою частку третій особі, а не іншому власнику част ...
 • Як розділити спільне майно подружжя добровільно?
 • Чи можна зобов'язати власника виділити частку в квартирі в натурі?
 • Як примусово викупити частку квартири у власника?

 • Постав своє питання прямо зараз та отримай відповідь юриста по телефону Безкоштовно!

  Ваше ім'я *
  Телефон *


  Ваш регіон *


  Ваше питання *


  24 години онлайн. Постав своє питання прямо зараз Безкоштовно!

  Центр Правової Допомоги © 24Laws.com.ua

   

  Харків, Київ, Дніпропетровськ