Як оскаржити дії співробітників ДІБДР в судовому засіданні?

співробітники дпс забрали вод. права 23.08.2010 о 8 ранку, інкримінуючи виїзд на зустрічку і зі цим посиланням на ст.12.15.п3 і оформили протокол з силаясь на ст 51. з врученням мені копії; на протоколі я відмовилася расспісиваться тому по-перше факт виїзду на зустрічну був спотворений в протоколі зазначено, що я здійснювала маневр обгону, хоча я об'їжджала виникло на дорозі перешкоду, яка вискочила з-під коліс попереду автомобіля, що йде і перебігав дорогу кішку, і щоб не зробити наїзд на тварину мені довелося вивернути кермо і повернути через розділ!
вельних смугу, тому йде попереду теж різко загальмував мабуть по тим же самим обставинам, інспектори гибдд їхали по зустрічній смузі метрах в 100 від мене і тут же мене остановілі.Слушать мою версію того, що сталося я погодилася з тим що виїхала на зустрічну і об'їжджати перешкоди і запропонувала в зв'язку з цим сплатити штраф у сумме2500 не стали і сказали що це буде коштувати дорожче, на що я сказала, що по перше я нікого не обганяла, у других у мене просто немає з собою великих грошей, тоді вони взагалі втратили до мене інтере!
с, сказавши, що взагалі не будуть разб!
іраться і знайдуть понятих, які зафіксують мою відмову і все розбори в суде.От безнадійності ситуації, а я лікар і їхала на оперції, які повинні були начатьсяв 9утра, я зрозуміла, що зриваю операційний день, хоча по-людськи їм намагалася об, яснити , вони пожартували-нічого хворі почекають, без вас все одно не начнут.Мне стало погано, я відчула що дуже паморочиться голова, спазми в горлі і біль у грудях, тому я була оперована рік тому з приводу доброякісної пухлини мозку в інституті нейрохірургії та довічно отримую гормональні

марина

Відповідь юриста:

Привіт, Марина. Для судового розгляду необхідно знайти свідків і надати докази, що підтверджують вашу версію події. Наші фахівці допоможуть вам відстояти свої права в суді та оскаржити дії співробітників ДІБДР.

 

Додаткові матеріали:

 • Чи можна при розгляді справи про позбавлення водійських прав посилатися на ...
 • Чи має істотне значення помилка в протоколі, складеному співробітниками ДІБ ...
 • У якому випадку за рух по зустрічній смузі передбачено штраф, а в якому поз ...
 • Як відстояти свою точку зору в події дорожній пригоді?
 • Чи можна оскаржити постанову про адміністративне правопорушення?

 • Постав своє питання прямо зараз та отримай відповідь юриста по телефону Безкоштовно!

  Ваше ім'я *
  Телефон *


  Ваш регіон *


  Ваше питання *


  24 години онлайн. Постав своє питання прямо зараз Безкоштовно!

  Центр Правової Допомоги © 24Laws.com.ua

   

  Харків, Київ, Дніпропетровськ